Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy szeressem...

Mit tegyek hogy szeressem önmagam? (Anorexiaval küzdök. )

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz szeretnem önmagam, értéktelennek érzem magam nem tudom elfogadni amilyen vagyok. A szüleim amikor piszkalnak azzal hogy nem eszem meg amikor eszem is annal jobban le akarok fogyni. Amikor valahogy raveszem magam hogy normalisan eszem valami mindig fogyasra kesztet. Tudom hogy pszichiater szükséges de mi az ami segithet meg az önmagam szeretetében mert iszonyatosan gyūlölöm magam.

2016. aug. 17. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

youtube on

Athlean-x

Ron Williams

Olyan sok hasznos információ van a neten, hogy 1év alatt el lehet érni olyan formát ami 100 éve még ritkaságba ment. És ezek az infók újjak, a felnőttek még ha akarták se nézhettek volna utána pár éve.

Ha a 0ról eléred, és tovább adod, akkor már értékesebb vagy sok embernél.

2016. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Az Istenben való hit segíthet. Sokféle lelki, pszichés problémán segít.
2016. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Javaslom a kineziológiát. Keress egy kineziológust a neten, mert komoly blokk van benned ami oldásra szorul.
2018. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!