Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt köztetek olyan, aki...

Van itt köztetek olyan, aki csak a szobája négy falán belül érzi otthonosnak magát a világban? Van olyan, hogy amikor nyilvános helyre mentek, kiközösítettnek, idegennek, feleslegesnek érzitek magatokat? Van olyan, hogy minden feleslegesnek tűnik?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen mondjuk én ott érzem magam csak otthonosan ahol sötét van / senki más nincs a közelemben
2016. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*otthonosan
2016. aug. 23. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen van, sajnos teljesen igazak rám a kérdésben leírtak..
2016. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi okoz nektek örömöt? Nekem csak a könyvek és a komolyzene.
2016. aug. 24. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy csak a szobám négy fala között, mert voltam már rendes társaságban, ahol jól éreztem magam, de az osztályomban, ahol nagyon sok időt töltök, én is baromi rosszul érzem magam.

Nem tűnik minden feleslegesnek, mert úgy gondolkodom, hogy még átvészelem a maradék 2 évemet, és utána talán egy jobb élet jöhet.

Mi okoz örömöt? Egyrészt a remény, amit fennebb említettem, másrészt hogy itthon olyan dolgokat tanulhatok, ami érdekel.

Veled mi a helyzet?

2016. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!