Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sulyos depressziom van eddig...

Lumia 532 kérdése:

Sulyos depressziom van eddig kaptam a segelyt de mar kitoroltek a rendszerbol es kellene munkahelyre menni de igy hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
meg a telefonalas is nehezemre esik de mar fel hivtam par betanitott munkat erdeklodtem meg még keresek még tobbet csak ilyen allapotban meg fogok tudni ott maradni? mert mindenki azt mondja lelkesnek kell lenni jokedvunek es gyorsnak, bennem mar elet sincs nincs eleterom se nem tudok jo kedvet szinlelni es nem tudom hogy fogok ott megmaradni ha csak boltba el kell mennem is minden bajom van, letezik ha felvesznek ilyen allapotban birni fogom?

2016. aug. 24. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A pszihiátered mit mondd erről?
2016. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kaptam gyogyszert ami nem hasznalt még nem mentem vissza masikat kerni olyan rosszakat irnak ezekrol a gyogyszerekrol felek mar ettol is, szerintetek mar csak gyogyszer segithet rajtam?
2016. aug. 24. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondták, hogy a gyógyszer hatására 3 hetet is várni kell? (miután hatott a gyógyszer lesz kedved dolgozni, de ha nem, kérjél másikat)
2016. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen joval tovabb szedtem mint 3 het mindig azt mondta a doki majd hat majd hat sajnos nem igy lett
2016. aug. 24. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:

A pszichiáteredtől kérdezd meg, hol találod azt a szociális munkást, aki tud neked segíteni e kérdésedben is. (Tb-re ingyenes.)

Egyébként a kórházak pszichiátria részlegén van szociális munkás. A neten megnézed az elérhetőségét, felhívod és kérsz időpontot tőle.

2016. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!