Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zene nélkül nem tudok elaludni...

Zene nélkül nem tudok elaludni, zenével meg képzelődni kezdek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Érdekes probléma áll fent.


Zene nélkül képtelen vagyok elaludni. Nyugtalan, ideges vagyok. Viszont akármilyen zenét is kapcsolok már be magamnak, szinte az összes hallatán, megjelenik előttem egy saját videóklipp, hogy mit-hogyan lehetne forgatni, milyen szemszögből menne a kamera, és ilyenek.


Magyarán amint zenét hallok, 10/8 alkalommal megjelenik előttem egy az agyam által kreált zenei videó. Emiatt pedig nem tudok aludni.


Példa: 11-kor zenét hallgattam, és fél négykor aludtam el, mert az agyam elkezdett "képzelődni".


Érdemes ezzel már orvoshoz menni?


3 éve kezdődött el, azóta folyamatosan "halad". Az elején még ritkán volt ilyen, és a 3 év alatt egyre gyakoribbak, hogy zenére videókat képzelek magam elé.


2016. szept. 1. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Jézusom, hát foglalkozz ezzel! A kreativitás meg a tehetség utat tör magának, lehet h tök profin tudnád csinálni. Ne orvoshoz menj vele, használd ki.
2016. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én így élek 30 éve..


Ha "kikapcsolom" akkor szorongás, és "üvölt" a csend, illetve a legkisebb kattanásra, pattanásra megáll bennem a vér plusz rémálmaim lesznek!


A képek már nem zavarnak, a többit meg lehet szokni.

Amúgy semmi gondom, normálisnak gondolom magam, max kicsit monogám vagyok.



Kis gyerekkoromban, sokat voltam egyedül hagyva, és olyankor bekapcsolva hagytáka rádiót, mert attól elaludtam, és szerintem abból alakult ez ki.


Tinédzser koromban zavart csak amikor nem tudtam miatta tartósan egy dologra koncentrálni, de ez azóta már kifejlődött.

2016. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

# 1


Nem tudom a kérdező, hogy van vele, de én "rögzíteni" sem tudnám, kifelé, vagy lejegyzetelni olyan szintű "folyam".

2016. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1-es: Ez a hobbim is, és ezzel akarok foglalkozni.


Tulajdonképpen létrejön egy videó, amiben egy autó szerepel. És az autó bármilyen lehet így bármilyen autót tudok reklámozni.


#2-es:


8 éven át egyedül voltam általános iskolában, középiskolában lettek rendes barátaim.


#3-as: Rögzíteni tudom őket, mert minden zenére van egy videó. Ha a zenét újrajátszom a videó is újra ugyanúgy megjelenik.

2016. szept. 1. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanarra a zenére mindig ugyanaz a videó? Szokd meg, akkor nem fog zavarni.
2016. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen. Ritkán változik csak, akkor is max 3-4 jelenetet cserél fel az agyam és általában jobban néz ki úgy a videó.
2016. szept. 3. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!