Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj van? Aggódom.

Baj van? Aggódom.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

14 éves korom óta rettegetek a betegségektől... Egy hozzám közel álló halt meg, nem sokkal az eset utan kezdődött az egész. Először csak ár ráktól féltem (a hozzám közel álló rokonom is abban hunyt el), majd tovább fajult...

Ezt követte a vérmérgezéstol, majd az AIDS-tol valo rettegés, mikor meg csak csókolózni sem csókolóztam meg, nem, hogy nemi életet élnék.

Tehat abszolút kizárva, meg is, gyűlölök nyilvános helyen leülni, tömegközlekedési eszközökön kapaszkodóhoz érni, vagy ha leülök, hátradőlni...

Volt, hogy három napig lényegében minden megérintett tárgy utan kezetmostam.

Mikor elkezdtem a középiskolát, nem maradt idom felni, valamint a tanulás okozta stressznek is koze lehetett hozza.

Most viszont néha elkap egy "hullám", miota azt hittem, kigyogyultan ebből...

Vissza fog térni?



2016. szept. 1. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ártana pszichológust felkeresned.
2016. szept. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én 11 voltam amikor egyik osztálytársunk meghalt agydaganatban, szorongtam sokat, de elmúlt

aztán valamivel később előjött pánikrohamok formájában

gondolom nem lett feldolgozva

kérj segítséget

37/N

2016. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!