Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni? Milyen erős...

Mit lehet tenni? Milyen erős nyugtatók vannak?

Figyelt kérdés
Minden egyes nap, reggel és este(kivéve mikor alszok, már ha tudok) hányingerem van, de éhes is vagyok, ha elém kerül az étel akkor csak csipegetek mert alig tudom megenni, és csak keveset. Hol erősebb a hányinger, hol elmúlik. Amikor stressz van akkor remegek, egyszerűen nem tudok egy helyben maradni de muszáj, és már a gyomrom is elkezd fájni. Tudom mitől van, de az okot egyáltalán nem lehet megszüntetni. Ezért kérdezem hogy milyen HATÁSOS nyugtatók vannak az alkoholok kívül. Mert minden nap nem ihatok azt sem. Szóval vagy a szívroham, vagy a májam fog tönkremenni, ezért kéne valami amivel még ki lehet húzni így 2 évet. Találtam valami nyugtató teakeveréket, főztem is és egy bögrébe 4evőkanállal tettem és szart se ért.

2016. szept. 1. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Erős nyugtatót (szorongásoldót) csak az orvos írhat fel, de ő sem fogja évekig felírni. Max. pár hónapig, mellette meg elküld terápiára, hogy kiderítsd és megszüntesd a kiváltó okot. De te azt mondod, hogy már tudod az okát, viszont úgy tűnik, hogy nem tudod v. nem akarod megszüntetni. Na itt ezzel van a baj. Mert arra meg tuti nem lesz hajlandó az orvos se, hogy akkor évekig felírjon vmi bogyót, amíg te azzal kihúzod valameddig. Meg amúgy is hozzászokhat a szervezeted egy idő után, pár hónap múlva már nem is hatna. Szóval szerintem inkább azon dolgozz, hogy a kiváltó okot megszüntesd minél előbb!
2016. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt tényleg nem lehet megszüntetni, mivel az iskola kötelező! nyáron semmi bajom nem volt de amint elkezdődött vele együtt ezek a rosszullétek is.
2016. szept. 2. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:

"de az okot egyáltalán nem lehet megszüntetni"

Ez így nem igaz, bár az lehet, hogy Te nem tudod megszüntetni.

Egy terapeutának könnyen megy.

2016. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem szeretnék és nem is tudok kiadni pénzt ilyenre, biztos hogy fizikailag is tönkremegyek. engem már csak az érdekel hogy mennyire fog fájni a halál? ha pl gyomorrákot, vagy szívrohamot kapok, hogy tudjam mire lehet számítani azért kérdezem
2016. szept. 2. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!