Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stresszre, szorongásra,...

Stresszre, szorongásra, idegekre milyen vitamint ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nagyon sok rossz dolog történt velem a magánéletemben mostanában, és most hogy elkezdődött a suli, egyre rosszabb. Nem tudok órán koncetrálni, már egyest is kaptam egy dolgozatra :( Plusz ugye a tanárok is, akik nem tudnak rólam semmit, rátesznek a hangulatomra egy lapáttal, szintúgy pár osztálytársam is. Nyugtatót nem szeretnék szedni, mivel úgy gondolom, annyira azért nem súlyos a helyzetem, valamint anya elé sem állhatok úgy hogy irassunk nekem nyugtatót, mert úgyis kiröhögne, pedig amúgy ő is látja rajtam, hogy baj van, meg is szokta kérdezni, de egy "minden rendbe fog jönni" mondattal elintézi, aztán nem foglalkozik vele.

Úgyhogy vitaminokat szeretném, ha ajánlanátok, azokat meg tudom venni magamnak anya nélkül is. Lehetőleg olyat, amit Rossmann/DM/patikákban lehet beszerezni, tehát ne olyan, amit szülővel kell megvennem, mert mondjuk vényes vagy internetről rendelős.

Ma döntöttem el, hogy visszatérek a "tablettákhoz", mert ma már úgy éreztem megőrülök! A Valeriana Relaxot és Magne B6-ot már használtam pár hónapja, akkor mondjuk az volt az oka, hogy gyászoltam, nem mondom, hogy nem hatottak semmit, de most valami más is kipróbálnék :) (Ha van, ha nincs, akkor maradok ezeknél.)

16/L



2016. szept. 14. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
B vitamin.
2016. szept. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magnéziumcitrat.
2016. szept. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
B-vitaminok, magnézium, multivitaminok, esetleg nyugtató gyógyteák. A magne b6-ból érdemes stresszesebb időszakban napi 3-6 szemet is bevenni.
2016. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!