Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok tenni, ha szorongás...

Mit tudok tenni, ha szorongás fog el már a szakdolgozat gondolatától is? Lehetek ettől teljesen idegbeteg?

Figyelt kérdés
Nagyjából a fele már ugyan megvan, de egyszerűen nem tudok nekiállni, mert a gondolattól is görcsbe áll a gyomrom, ha a határidőre gondolok. Egyszerűen úgy érzem, hogy nem fogom tudni megcsinálni, nem tudok aludni, nyugtatókat szedek, és a legrosszabb érzés akkor fog el, amikor belegondolok, hogy milyen csalódást okozok a konzulensemnek, aki annyit segített és foglalkozott velem, és én mégis képtelen vagyok megcsinálni.

2016. szept. 27. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem bérelsz fel valakit, aki megírja helyetted? Ez egy süti módszer, és mindig beválik.
2016. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Semmi sem kötelez rá, hogy a legközelebbi határidőig beadd. Szerintem annyit nem ér, hogy rámenjen az egészséged. A konzulens látott már olyan sokszor, hogy valaki valami miatt (bármi: magánélet, betegség, stb.) csak pár félévvel később adta be, úgyhogy vele ne foglalkozz.

Adj magadnak fél év haladékot, és nyugodj, meg!

2016. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Rakd félre néhány napra, hétre, és fogj hozzá újult erővel. Jobban fog menni.
2016. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Ne aggódj. Egyszerűen ülj le, és dolgozz rajta.

Azért nem lesz kész, mert ennyire parázol.

Ha normálisan foglalkoznál vele és nem az idegeskedésre menne el az időd, akkor simán meg tudnád csinálni.

2016. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Na köszi a lepontozást, akkor siránkozz csak tovább és akkor tuti nem készül el. Dolgozni kell, nem nyavalyogni.
2016. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem hagyd. Nekem csak jó, ha kevesebb diplomás veszélyezteti az álláskeresési lehetőségeimet.
2016. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Remélem nem orvosnak készülsz mert ha ilyen parád van egy szakdogától... le lehetett itt pontozni az előttem lévőt, de most komolyan! Ilyen az élet, a munka világa. Tele van határidőkkel és feladatokkal sőt váratlan helyzetekkel. Akinek egy egyetem ekkora stressz azzal később mi lesz? Csúnyán néz a főnök és összefossa magát?
2016. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld meg minél könnyebben venni,és ne törődj az olyan férgekkel,mint az 5.,6.,7., válaszoló! Rosszindulatú szemétláda mind a három.
2016. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Egy bizonyos fokú szorongás kell is ahhoz hogy meg tudd csinálni. Vizsgák előtt is aki szorong az jobban fog teljesíteni mert felpörög benne az adrenalin meg ilyesmik.
2016. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, eddig nem is láttam a válaszokat. Köszönöm szépen mindenkinek, igazat adok annak is, aki azt mondja, hogy inkább ne nyávogjak, hanem csináljam. Amikor nekiállok, már könnyebb, csak az első fél-egy órában van olyan érzésem, hogy inkább elásnám magam, csak ne kelljen csinálni. Ja és sajnos egy fél évet már így is csúsztam vele, akkor is pont emiatt, hogy addig paráztam rajta, míg végül amit csináltam is sz@r lett...:(
2016. szept. 27. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!