Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önbizalom hianyban szenvedek...

Önbizalom hianyban szenvedek ezert folyton streszelek mindenen és elég sokszor rosszul jovok ki a helyzetekbol hogyan tudnam oldani a sok stresszt?

Figyelt kérdés

2016. szept. 28. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus segít. Menj el háziorvoshoz aki ad beutalót.
2016. okt. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ezt olyan gaznak tartom :/
2016. okt. 1. 10:51
 3/7 anonim válasza:
szerezz önbizalmat
2016. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A gyuros volt nagyon sok is...

De kaptam egy gerinc servet es abba kellett hagynom :(

2016. okt. 11. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
hát először is csinálj olyan dolgokat amitől jó kedved lesz. akár ez lehet egy film megnézése, fél óra sétálás, sokáig alvás, apróságok. ha sokat van jó kedved a környezeted miatt, jobbnak/ szebbnek fogod látni magadat mert boldog vagy és pozitívan állsz magadhoz is. utána pedig valahogy elkezded a pozitív látásmód miatt jobban értékelni magadat, elhinni, hogy fontos a véleményed, a gondolataid stb. nekem ezek segítettek. és nem is tudatosan. csak máshova költöztem, ide jobban besüt a nap, jobb környék, szívesebben megyek az utcára, és máris egy ön-visszacsatoló pozitív folyamatban vagyok.
2016. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ezt a kérdést így nem lehet megválaszolni, mert az hogy valaki érzése szerint önbiz-hiányos semmit nem jelent. Ha mondasz konkrét helyzetet, amikor ez a valami negativen befolyásol, akkor még csak-csak előre lehetne jutni, de így nem. Milyen helyzetekből jössz ki rosszul és tényleg rosszul jössz ki? Tutira? Azt se tudom, hogy milyen nemű vagy, fiú, lány, lányos fiú, fiús lány, hermafrodita, alien vagy mi?
2016. nov. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha kíváncsiságból ki akarod próbálni, hogy rosszabbodhatna még a dolog, tényleg menj el piszológushoz...


De hagy kérdezzek valamit:


Amikor beírtad ide a kérdésed, nem érezted közben, hogy "áh, nem is annyira komoly...", vagy hogy "áh, ez hülyeség...", vagy valami hasonló dolgot?

2017. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!