Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha minden...

Mit csináljak ha minden reggel annyira ideges vagyok, hogy hánynom kell?

Figyelt kérdés
Ez azóta van,hogy újra elkezdődött a suli,eleinte csak heti 1x hánytam reggel,általában amikor 0. órám volt. Most viszont minden reggel hánynom kell,megeszem a reggelim egy részét és utána mennem kell hányni. Hétvégente nem szokott ilyen lenni. Mit lehet ezzel kezdeni?

2016. okt. 1. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Vizsgáld meg hogy miért van ez, mi okozza ezt a stresszt benned a sulival kapcsolatban.

Iskolapszichológussal vagy valaki szakemberrel beszéld meg.

2016. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulás, jegyek, felelés, osztálytárs(ak), tanár(ok), szüleid elvárása és még sok egyéb dolog lehet. Ha rájössz, hogy mi akkor lehet cselekedni, pl. iskolaváltás. Amíg nem tudod az okát addig nehéz megmondani. De heti 1 hányás sem szabadna, hogy legyen.
2016. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az egyik osztálytársam miatt van,de ez az utolsó év.
2016. okt. 1. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Az idegesség okát kell megtalálni és megszüntetni, akár szakember segítségét igénybe véve. Nekem is ez volt, az osztálytársaim mindig megaláztak, vertek, reggelente rendszeresen hánytam. Amint elkerültem onnan, megszűnt.
2016. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!