Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin okozhatja ezt?

Frontin okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok és van, hogy gyakoriak a rohamaim, van, hogy egy ideig nincsenek is, aztán megint. Ma délután elég durva roham tört rám, felerősödött a deperszonalizációm is. Egyedül voltam itthon és a lepihenés sem segített, beszedtem 0,25 mg Frontint, amit eleve este 7 körül szoktam csak, hogy nyugodtan aludjak. De az lett az eredménye, hogy beálmosodtam és bekábultam, kissé homályosan látok, de a feszítő mellkasi érzés és lihegés még mindig nem múlt el. Mit tehetnék? Szörnyen rosszul érzem magam...

2016. okt. 2. 17:20
 1/3 anonim válasza:
Hívd fel az orvosod.
2016. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mérd meg a vérnyomásodat! Lehet felment, vagy beteg leszel. A pulzusod is nézd meg. Igyál citromfű-kamilla teát! Ha magas a vérnyomásod, vegyél be vérnyomáscsökkentőt. Lélegezz tudatosan: Belégzésnél 3-ig számolsz, majd kilégzésnél 5-ig. Ha nem magas a vérnyomásod, akkor akár helyben futás is rendbe hoz. Endorfin termelődik a fizikai aktivitás hatására.
2016. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez és kezdj el antidepit szedni.
2016. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!