Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre sűrűbben veszem magamat...

Egyre sűrűbben veszem magamat észre, hogy azon parázok, hogy egy bolygón élek? Kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés
Vannak olyan pillanatok amikor teljesen abszurdnak tűnik az egész létem, ilyenkor bolondnak nézhetnek, de ez az igazság. Az emberek nagy része fel se néz az égre, hanem a hétköznapi dolgokkal van elfoglalva. Amikor néha belegondolok milyen felfoghatatlan minden, magamat teljesen normálisnak hiszem, és azt nem értem hogy milliárd emberek hogy tudnak nyugodtan élni? Én is szeretnék belefeletkezni dolgokba, de nem hagynak békén a gondolataim. Sajnos nem hiszem hogy van itt valaki aki átérezné a gondolataim és felvetéseim súlyát, de hátha. 22/F
2016. okt. 8. 20:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezt most persze ironikusan gondoltam a "mentális betegségek" rovatba írni, de szerintem az emberek legtöbbje orvoshoz küldene engem.
2016. okt. 8. 20:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Mást is foglalkoztat ez a gondolat. Nem érdemes túl sok időt erre elfecsérelni. Olyan rövid az élet, lépj túl rajta.
2016. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
el kell szomoritsalak sajnos ez szorongás nekem detto ez van és bepánikolok rajta hogy ezen gondolkodom
2019. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!