Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha rettegek az...

Mit tegyek, ha rettegek az iskolától?

Figyelt kérdés

Holnap 4 dolgozat lesz és hiányoztam, nem tudtam felkészülni, bepótolni, mert rossz minőségben küldték át. De a tanárok ezt nem fogadják el.

Nagyon fáradt vagyok és még beteg is, mit tegyek? Mindjárt elalszom, hajnalban kelek az utazás végett és a stressz sem hagy pihenni sosem.

Kérlek segítsetek, utolsó reményként kerestem fel az oldalt.



2016. okt. 12. 21:50
 1/3 anonim válasza:

nyugodj meg! már küldöm a csakrám! ha már a mentális egészség kategóriába raktad fel a kérdést :D


amugy nem tudsz mostmár csinálni semmit, törődj bele hogy elment ez a nap aztán holnap meg bemész beadod az üres lapot ha nem hiszik el a mondókád, aztán hazajössz és elmondod hogy milyen szívtelen tanáraid vannak, semmi pánik énis sokszor megéltem ugyan ezt, ki fogod tudni javítani... csak akarni kell:)

2016. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja így van már nem tudsz mit csinálni. Ha meg tudod a vizsgát írni hogy hajoljon azért próbáld meg. Ha nem akkor mehet az üres papír, minek pedálozni a karóért?


Csak lesz még esélyed javítani.

2016. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy attól függ, milyen életed lesz felnőtt korodban, hogy hogyan végzed el az iskoláidat. Az általános iskolát úgy végezd el, hogy felvegyenek egy középiskolába, azt pedig úgy, hogy el tudj végezni még legalább egy tanfolyamot, vagy egy egy éves technikumot. Érettségi mindenhol elvárás és kell, hogy szakmád legyen. Ez lebegjen a szemed előtt. Én is féltem az iskolától. Szó szerint bele voltam betegedve. Én nem tudnék egy egyetemet elvégezni, de lett két középfokú végzettségem. Ez is valami.
2016. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!