Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citapram (vagy egyéb SSRI) és...

Citapram (vagy egyéb SSRI) és libidó, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kb februártól augusztus végéig szedtem. Közben összejöttem egy leányzóval, és hát amikor "együtt vagyunk",az első körben változó, hogy meddig bírom, de 2nél több menet nem igazán szokott lenni. Múltkor teljesen kiakadt, mert sehogy sem sikerült másodjára sem elmennem (nem tudja h szedtem antidepresszánst). Valamint ő többször akar szexelni, mint én. :/

Visszatekintve kb 14 éves koromra, amikor kipróbáltam, hogy hányszor tudom kicsapni és 8ig jutottam, azt már elképzelhetetlennek tartom. De lassan 2 hónapja, hogy abbahagytam, és azt hittem ekkorra már visszatér a libidóm. Szívesen hallgatnék tapasztalatokat a dologról.

(Az "ezek legális drogok", " pszichiáterek nem tudják mit adnak, a diplomájukat a búcsúban lőtték", "a gyógyszeripar mérgez minket, és a gyíkemberek, meg a háttérhatalom"- típusú kommentelők kíméljenek. Köszönöm.)



2016. okt. 20. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

két hónapja szedem gyakorlatilag első naptól kezdve nem áll fel


25/F

2016. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Páromnak, akinek extrém magas a libidója, az antidepresszánstól hónapokig nem állt fel egyáltalán.

Nem tudom, mennyi idő után tért vissza neki, majd megkérdezem. (Már nincs gond, nagyon aktív szexuális életet élünk.)

2016. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szerotonin így hat. A nem legális narkók még durvábbak, a kurvk egyes helyeken ki írják - no coke dick. Mert órákon át basznak, kegyetlenül.


Nos, a szerotonintól nehezebben fog felállni igen. Sokáig fog tartani az orgazmust elérni is. De nem lehetetlen, közel sem. Csak sokkal több munka.


Én drogoztam anno, és ezt a részét élveztem. 2-3 napig is ment nonstop, tudtam az abszolút kontrollt érezni a farkm felett, és minél tovább húztam annál jobb volt minden másodperc.


Most már nem drogozom, de szedek citalopramot. Ugyan az, csak lightosabb. Nekem speckó a vágy nem csökkent, sőt talán nőtt, brutális, nonstop rajtam van. Fel is áll, azzal sincs baj. De órákig tart, ha akarnám valószinüleg megint akármeddig menne. Ez ilyen.

2016. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!