Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme van a nyújtott...

Mi értelme van a nyújtott hatású nyugtatóknak?

Figyelt kérdés
Nekem Helex SR-t írt fel a doki, megemlítve, hogy pl.: a Frontin függőséget okoz. Namármost a két gyógyszer ugyanazt a hatóanyagot tartalmazza. Frontinnal elvoltam egésznap, ugyanúgy napi 2x vettem be mint a Helexet. Ellenben a Frontin hatott is. Ez nem c-vitamin, nem értem mi szükség van a nyújtott hatásra.

2016. okt. 21. 21:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen sokkal gyengébb(kb 0)hatása van az ilyesmi gyógyszereknek. Ez az én saját tapasztalatom.
2016. okt. 21. 21:19
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
A frontin is nagyon ártalmas, szerintem ne szedd a nyújtott hatásút. És tényleg ugyanazt a hatóanyagot tartalmazza.
2016. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Frontin gyorsan hat, de csak néhány óráig. Én most igyekszem leszokni róla. Nagyon hamar hozzászoktam, és már nem hatott, de elhagyni sem mertem.
2016. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!