Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem vagyok semmi Skizofrén,...

Nem vagyok semmi Skizofrén, alkoholista vagy barmiféle őrült ember, magamat egy túl realista alakzatnak képzelem, de probálkozva minnél realistábbnak, racionálisnak lenni félek hogy talán belebolondulok?

Figyelt kérdés

Bizonyos mértékben aszociális vagyok,  nincsenek barátaim, de nehezen is barátkozok.

Depresszióban szenvedek, de a környezetem miatt gyorsan áttérek agresszív állapotban ,ha fenyegetve érzem magam  durván,agreszívan  viselkedek

Nehezen döntöm el hogy velem van gond vagy a körülöttemlévőkkel, félek hogy idővel megbolondulok.

A mindennapi életem így zajlik:  meló<--->PC<--->alvás, a városban csak vásárlasért járok ki,

Megundorodtam az emberíségtől, sorozatgyílkos gondolataim vannak, és több tünetei is jellemzők viselkedésemben,

nem félek a haláltól, de mielött elpusztulnék akarnám , hogy mások is ismerjék meg a szenvedést  .

A szexualítas teljesen  összezavar, soha nem volt barátnőm semmiféle szexualís kapcsolatom, de nem is vágyok az egyszerű szexre, hanem  a romantikára. 

Képes vagyok megérteni mindenféle mentalítast, a gond hogy általaban szemükben megmondom az embereknek amit roluk gondolok , és ezért megsértődnek



2016. okt. 22. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichologus segiteni tudna. Fordulj hozza bizalommal.
2016. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2016. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
23 eves vagyok
2016. okt. 30. 20:40
 4/4 Orfeus ***** válasza:

Túl beteg vagy. Az ilyen emberekre nincs szüksége a társadalomnak. Te alakítod a sorsodat, és nem értem hogy miért kéne másnak ezt a szenvedést megismerni, amikor te döntöd el fejben, hogy mit csinálsz és mit nem.

Azért mert te gyenge, életképtelen ember vagy, nem más a hibás.

Hogy zavarna össze a szexualitás, amikor nőd se volt? Azt sem tudod miről beszélsz.


Én a helyedben nem ragoznám, vonat elé feküdnék.

2016. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!