Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek az érintéstől. Mit...

Félek az érintéstől. Mit tudok tenni? Pszichológusnál menekülök, ha hozzám ér. Minden óra végén van pár perc, amikor szó nélkül átölel és tart, húzom el magam, de nem enged. Mitől lehet? Nem bántottak gyerekkorokban sem, csak szóban

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Hülye az a pszichológus. Aki fél az érintéstől, azt nem kell erőltetni. Az arachnofóbiát se lehet úgy gyógyítani, hogy pókokat teszünk az emberre, sőt, rosszabb lesz tőle!


Egyébként a szóbeli bántalmazás rosszabb, mint a fizikai.

2016. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 homo ludensz ***** válasza:
Nálam meg pont fordítva van. Arra vágyom hogy legalább egyszer megsimogatna persze csak bátorításul. Abban sem vagyok már biztos hogy mikor bemutatkoztunk kezet fogtunk volna. Az asztal egyik sarkán ül én a másikon. Végül is közvetlen a hangulat csak a "kincstári" távolságtartás nekem szokatlan. Nem azt várom hogy akár csak egy jottányit is kivételezzen velem csak a "munkadarab" amint dolgozik egy érző ember.
2016. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!