Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom irányítani a...

Miért nem tudom irányítani a saját gondolataimat? Nem vagyok őrült!

Figyelt kérdés
Állandóan a halál körül forognak a gondolataim, de nem akarok erre gondolni. Félek, hogy a szüleimnek baja lesz, ha nem veszik fel a telefont már erre gondolok. A barátom nagymamáját nagyon szeretem, de ha vele beszélek mindig eszembejut hogy mivan ha holnap meghal.. Ezek még a lightosabb verziók, vannak durvább gondolataim, amikkel el is mentem pszichológushoz, de azonkívűl hogy meglepődött és úgy nézett rám mint egy hülyére (de tényleg) nem mondott rá semmit. Az összes pénzem ráment a pszichológusra, tehát mégegyszer nem tudok menni. Pszichiáterhez nem megyek, mert nem akarok gyógyszert szedni... és itt elfogytak a lehetőségeim. Állandóan befészkeli magát a halál gondolata a fejembe, mindenbe bele tud szövődni, minden gondolatomba... és nem tudom leállítani magam. Azóta van ez, mióta meghalt az egyik barátnőm. Nem tudok többet írni, mert eléggé szégyellem ezeket a gondolatokat, de szerintem valami kényszergondolatok lehetnek ezek... :( volt már valakinek ilyen?
2016. okt. 31. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is a pszichológusnak az volna a dolga,hogy segítsen..De ez nem csak rajta múlik,hogy te ki akarsz gyógyulni ebből,minden fejben döl el,biztos,hogy minden megteszel azért,hogy ilyeneken jár a fejed? Nem szabad,hogy elhagyd magad,kapcsolódj ki.Amugy meg,az,hogy a halál jár a fejedben az valahol normális.De,hogy folyton...? Mondom! Lazulj el,ami más irányba tereli el a felfogásod.
2016. okt. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nincs mit....
2016. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!