Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek kérjek segítséget,...

Szerintetek kérjek segítséget, ha igen kitől, mert rettentően szégyenlem?

Figyelt kérdés
Több éven keresztül vagdostam magam,de aztán megismertem egy fiút,amolyan lelkitársam lett,ő tudott erről a problémámról. Végül abba is hagytam egy éve. De most minden tönkre ment körülöttem. Semmi értelme nincs az egész életemnek. Most ismét elkezdtem ezt a hülyeséget,egyszerűen megnyugtat a fájdalom,amit érzek ha megvágom magam. Nem merek erről szólni senkinek sem. Vannak barátaim ugyan,de hát ezt nem mondhatom el csak úgy nekik. A szüleimmel nagyon rossz a viszonyom. Pszichológushoz meg nagyon kellemetlen lenne elmenni.

2016. nov. 3. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sosem szégyen segítséget kérni. Sőt bátorság és erő kell hozzá. A lelki sebeknek manapság sokszor kezelése ez a fajta figyelem elterelés de ez nem megoldás. Egy célt kell magad elé tűzni és küzdeni valamiért. Láthatatlanban is biztos vagyok benne, hogy rendkívül értékes ember vagy. Szerintem kepes vagy simán abbahagyni ezt de ha nem akkor se szégyelj soha segítséget kérni.
2016. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha kellemetlen is, fogd szépen meg magad, és sétálj el egyhez.
2016. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne szegyelld magad. A pszichologus azert tanult, hogy segitsen a tiedhez hasonlo problemakon. Nem kell szegyellni magadat. Hajra!
2016. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
89%

Nem vagy egyedül! Ölelés

Egyébként [link]

2016. nov. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :) Én a pszichológussal kapcsolatos félelmeidet jöttem elhessegetni! :)


Miért gondolod, hogy kellemetlen elmenni egy pszichológushoz?


A pszichológusok nagyon kedvesek és együttérzőek. Soha, egyik sem fog kinevetni, bármit is mondasz! Neked is jól fog esni, hogy végre valakinek elmesélheted, ami bánt, ő pedig megőrzi a titkod. Pszichológushoz menni nem ciki. Nagyon sok ember jár kisebb/ nagyobb problémákkal. :) Nagyon sokat tudna neked segíteni, hogy javuljon a problémád!


Légy bátor! :)

(Ha szeretnél írj üzenetet, és beszélgethetünk róla! :) )

2016. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!