Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril nyugtató tabletta...

Rivotril nyugtató tabletta mellé alkohol fogyasztás?

Figyelt kérdés
szőrnyű dolgok gyűltek össze körülöttem.. a múltamban megszenvedett sérüléseket amiket apám okozott nem tudom feldolgozni ... a multban élek, és szenvedek emiatt a jelenben.. ezért szedek rivo-t és néha iszom rá.. mert nem tudom feldolgozni azokat az élményeket amiket édesapám véghez vitt ... segítséget szeretnék kérni, hogy gyógyszer és alkohol nélkül is elfogadjam a multamat.. szerintetek ezt hogy tudnám eléréni ? kérlek segítsetek.kétségben vagyok este

#alkohol #rivo. alkohol. segítség
2016. nov. 5. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
El is hiszem,hogy szenvedsz ezek miatt és jó lenne,ha komolyan gondolnád,hogy megszabadulsz a gyógyszertől és a piától. Ehhez szakember segítségét kell kérni és nem kell szégyellni magad előtte,mert ez a dolga és sok-sok ilyennel foglalkozik. Első lépésként menj el a helyileg illetékes pszichiátriára és onnan ha szükésge, elküldenek addiktológiára.Addiktológiára kérhetsz beutalót közvetlenül a háziorvosodtól is,ha "elmered" neki mondani a problémádat.
2016. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazad van, és köszönöm. de ezek a dolgok 10 éve történtek és még mindig nem tudom magam ezeken túltenni.. és csak örlődök :/
2016. nov. 5. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Még mindig ugyanolyan körülmények között élsz? Ha nem,akkor ne gondolj arra,hogy mi volt,mit tett apád! Elmúlt és ez a lényeg! Találj valami olyat (sport,barátok,hobbi,munka),ami le tudja kötni a gondolataidat és tudd azt,hogy ami apád tett azzal nem Te,hanem ő veszített!
2016. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi gyógyszert szedsz? Rivotril nem nyugtató de ennek ellenére ne igyál alkoholt rá!milyen idős vagy? 18 év után végre sikerült letenni, ne szokj rá kérlek .
2016. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rivotril egymagában mennyiségtől függően pl 2mg-ostól is már kialakult a függőség ha hosszabb távon szeded/szedted.....


és az alkoholfogyasztás elvégre tilos lenne rá........

2016. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek a piát tedd le, mert a Rivotril legalább nem zúzza össze a májad, meg a személyiségedet sem pusztítja el.

Rászoksz, ez kétségtelen, és akkor mi van? Sokkal kisebb gond mint az alkoholizmus, esetedben én első lépésként ezt tenném.

Meg kell találni a legkisebb, de! hatékony adagot.

Lehet, hogy más kezelés is indokolt, bár jelenleg állami ellátásban pszihológus ...hát nem esélyes.

2019. jún. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!