Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy kérdéssel fordulok hozzáto...

Egy kérdéssel fordulok hozzátok. Alkoholista vagyok 6 hónapja alkoholmentes?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam végigvezetném a leszokási folyamatot az egyik videomegosztón. Gondolom sokan szenvednek ebben a betegségben, talán tudnék segítséget nyújtani ebben, mivel még nekem is nehéz. Mit gondoltok? 25/F

2016. nov. 10. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neked is segitene, de a video helyett akar blogolhatsz is, nem kell kiadnod magad teljesen.
2016. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
neked mindenképp segít, és ha ne adj isten visszaesnél, nem kívánom, ne értsd félre, végig tudod nézni, hogy milyen tiszteletre méltó, hogy felismerted a problémát, és tettél ellene! minden tiszteletem a tied!
2016. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm...nekem is segít...és talán másoknak is. Köszönöm a válaszokat
2016. nov. 11. 09:16
 4/15 anonim ***** válasza:
mindenképp segít. esetleg az az ami még jól jöhetne neked, ha tudnál sorstársakkal beszélgetni. nem biztos, hogy így van, de egy videó blogot, kicsit egyoldalúnak érzek. Vagy van azért visszajelzés is? Úgy értem, hogy te kiállsz, sokan látnak, de te nem látod őket. Mintha pl. fórumozol, akkor egy folyamatos kapcsolat van a sorstársakkal. esetleg a kettő együtt is mehetne. De mindenképp jó ötlet amit mondasz. aki épp megoldást keres, érzi, hogy valami nem OK, az keresni fogja ezeket a videókat és biztos, hogy segítség lesz neki. (nem mellesleg neked is) Tulajdonképp az AA is ezen alapszik, hogy egy csoport közös problémán osztozik és együtt keresnek megoldást. A tied a netes verziója lenne. Mondjuk az egy jó alap is, aztán nem kizárt még a csoporttalálkozó sem...
2016. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Így gondolom én is. Mellesleg nagyon meglepődtem mert rengeteg a pozitiv visszajelzés az oldal irányában.
2016. nov. 13. 14:14
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi leveleiteket. Egyre többen vagyunk...
2016. nov. 15. 16:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sokat tettél az egészségedért.
2016. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. nov. 18. 10:42
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát ez a 6 hónap lassan másfél év lesz. És nem vagyunk kevesen... Hihetetlen...
2017. aug. 29. 22:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Elvonási tüneteid nem voltak, amikor leálltál az alkohollal? Előtte mit ittál? Sört, bort, töményet?
2017. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!