Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti szoktatok ilyenek miatt...

Ti szoktatok ilyenek miatt szomorkodni? Többi lent

Figyelt kérdés
Egészen kis korom óta küzdök szorongással, depressziós és kényszerbeteg vagyok, amit gyógyszeresen kezelek, és már tünetmentes vagyok. Elfogadtam a betegségemet, nem is ez a gond, de néha olyan rossz nekem látni, hogy más emberek milyen lazák, milyen magabiztosak, a szorongást hírből sem ismerik, én meg nem ilyen vagyok. Különösen rossz, ha mások nem értik meg, hogy én miért nem vagyok határozott, beszédes, talpraesett, és elvárnák, hogy én is ilyen legyek. Nem akarok örökké elvárásoknak megfelelni! Naponta dolgozom rajta, hogy fejlődjek, de ez akkor sem egyszerű. Úgyhogy most szomorú vagyok. Ti is szoktatok hasonlóan lenni?

2016. nov. 11. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szoktam igen, néha nagyon le tudok kerülni ilyenek miatt a padlóra. De azért én megszerettem már magam az évek alatt, néha jó lenne kicsit másmilyennek lenni, de nagyon sok dologban meg nem lennék a helyükben :)
2016. nov. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!