Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fogamzásgátlótól állandó...

Fogamzásgátlótól állandó idegesség, szorongás?

Figyelt kérdés
Nem régóta szedem, de úgy érzem, hogy folyamatosan ideges vagyok és szorongok olyan dolgok miatt is, amik eddig abszolút nem érdekeltek. Korábban is szedtem már fogamzásgátlót pár hónapig, hasonló tünetek jöttek ki rajtam. Hogyan tudnék ezen segíteni,anélkül, hogy abba kéne hagynom? Van valami általános, jól bevált módszer ezek ellen? (nem további gyógyszerekre gondolok) Köszönöm!

2016. nov. 14. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Másik gyógyszer. Nyilván úgy, hogy ezt elmondtad az orvosodnak, nem találsz ki más indokot, amiért váltani szeretnél.
2016. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj csak, hogy a fogamzásgátlóknak majdnem ugyanaz az összetétele, talán 3-4 különböző fajta van, de a lényege ugye mindegyiknek, hogy progeszteront és ösztrogént tartalmazzon. Persze megbeszélem vele, de nem hiszem, hogy az, hogy század milligramm a különbség, bármit változtatna.
2016. nov. 14. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet, de sokkal valószínűbb a stressz hatás. Relaxálj, ha elmúlik nyertél.

Esetleg citromfű - komlótoboz - orbáncfű keverék tea.

2016. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Orbáncfű teát ittam néha-néha, de emellett nem lehet, mert állítólag gyorsabban bontja le a szervezet a tablettát úgy, és nem hat :/ még azon gondolkodtam, hogy mivel reggel szoktam szedni, így este innék teát, annyi idő alatt csak felszívódik tán....
2016. nov. 18. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!