Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Férfiak ti foglalkoznátok...

Férfiak ti foglalkoznátok enyhe mentális problémával rendelkező személyiségzavaros nővel?

Figyelt kérdés

Normál intellektusú ,de különleges,megszokottól eltérő nő vagyok.Eltérő reakciómódokkal vagyok megáldva.Nehezen kiismerhető összetett jellem.Nem vagyok agresszív ,de látszik rajtam valamennyi viselkedészavar például a mozdulataimon.Szeretek leragadni egy témánál.

Környezetem barátságosnak tart.Munkatársam szerint nem látványos a dolog nálam.Szakember szerint látszik.Szerinte vannak minimális autisztikus vonásaim,bár teszt ne mutatta ki..Nagyobbik gyermekem autista.Nem szenvedek önbizalomhiányban,de nekem is érdekesen állnak a szemeim.



2016. nov. 14. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elég nyitott vagyok, és nem hinném, hogy ilyesmi akadálya lenne akár egy kapcsolatnak is. Mindenkinek van egy kis beütése, de ez a szép az életbe, hogy nem vagyunk egyformák.
2016. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán nem is létezik abszolút normális ember. Ha mégis van, nagyon unalmas lehet.
2016. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nőként mondom, hogy nem foglalkoznak ilyenekkel. vagy nem értik, vagy nem veszik észre, hogy baj van. és általában olyan nővel nem kezdenek, akivel a b*száson kívül foglalkozni kell.
2016. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az az érdekes, hogy ugyanezek elmondhatóak rólam, amiket leírtál magadról.

Annyi a különbség, hogy rajtam szakemberek sem vennének észre semmit, annyira jól megtanultam kompenzálni.

Kérdésedre válaszolva talán nem meglepő, hogy engem egyáltalán nem zavar.

De ez nyilván amiatt van, mert rengeteget tanulmányoztam a mentális zavarokat és már tudom hogy nem kell félni tőlük.

33/F

2016. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!