Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Férfiak ti foglalkoznátok enyhe mentális problémával rendelkező személyiségzavaros nővel?

Normál intellektusú ,de különleges,megszokottól eltérő nő vagyok.Eltérő reakciómódokkal vagyok megáldva.Nehezen kiismerhető összetett jellem.Nem vagyok agresszív ,de látszik rajtam valamennyi viselkedészavar például a mozdulataimon.Szeretek leragadni egy témánál.

Környezetem barátságosnak tart.Munkatársam szerint nem látványos a dolog nálam.Szakember szerint látszik.Szerinte vannak minimális autisztikus vonásaim,bár teszt ne mutatta ki..Nagyobbik gyermekem autista.Nem szenvedek önbizalomhiányban,de nekem is érdekesen állnak a szemeim.

Keress kérdéseket hasonló témákban: autisztikus, furcsa

2016. nov. 14. 20:27  Privát üzenet  

A válaszok
Én elég nyitott vagyok, és nem hinném, hogy ilyesmi akadálya lenne akár egy kapcsolatnak is. Mindenkinek van egy kis beütése, de ez a szép az életbe, hogy nem vagyunk egyformák.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016. nov. 14. 20:39 Privát üzenet
Talán nem is létezik abszolút normális ember. Ha mégis van, nagyon unalmas lehet.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2016. nov. 19. 23:26 Privát üzenet
nőként mondom, hogy nem foglalkoznak ilyenekkel. vagy nem értik, vagy nem veszik észre, hogy baj van. és általában olyan nővel nem kezdenek, akivel a b*száson kívül foglalkozni kell.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2016. nov. 30. 19:02 Privát üzenet

Az az érdekes, hogy ugyanezek elmondhatóak rólam, amiket leírtál magadról.

Annyi a különbség, hogy rajtam szakemberek sem vennének észre semmit, annyira jól megtanultam kompenzálni.

Kérdésedre válaszolva talán nem meglepő, hogy engem egyáltalán nem zavar.

De ez nyilván amiatt van, mert rengeteget tanulmányoztam a mentális zavarokat és már tudom hogy nem kell félni tőlük.

33/F

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2016. dec. 5. 09:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelentenek ezek. : Bipoláris affektív zavar jelenleg kevert tünetek észlelhetőek, organikus személyiségzavar, alkalmazkodási zavarok, enyhe mentális retardáció enyhe viselkedésromlással?
Van itt olyan kismama akinek valamilyen enyhe mentális problémája van? (szorongás, pánikbetegség, bármi ilyesmi) Hogy viselitek a terhességet?
Mit gondoltok, indok lehet a válásra az, ha a pár egyik tagjánál időközben több (enyhe) mentális betegség is kialakul?
Mernétek családot alapítani és gyerekeket vállalni egy olyan nővel/férfivel, aki pánikbeteg? Nem félnétek, hogy ez az enyhe mentális betegség később majd komolyabbra fordul?
Normális az enyhe fokú Autizmusal élőktől az ép mentális egészséig, az hogy nem áll szóba az ember olyan emberel akinek nincs türelme a másik embert meghallgatni?
Enyhe bolondság tudatosan javítható önkontroll szinten?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!