Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem hat rám az alkohol?

Miért nem hat rám az alkohol?

Figyelt kérdés

Most ittam meg 1,5 liter bot (10,5%) de még mindig tudom ki vagyok, hol vagyok, ilyen szépen tudok fogalmazni stb. - ez miért van? Be akartam rúgni, de csak kicsit szédülök és kicsit lassabb vagyok... Illletve minden tisztább kicsit. Mármint a látásom. Meg többször ütöm el billentyűket. Meg viccesebb a "Flúgos futam" mint máskor. Hülyére röhögöm magam rajta. Kicsit fura a mozgásom, de még mindig nem "táncolok az asztalon" jókedvemben. Illetve még magasabb a libidóm mint máskor.


Remélem, hogy értelmes amit írok és nem csak én látom úgy szubjktíven. Aztán lehet egy káosz. Minden olyan távol van. De nem hat rám úgy mint másokra :( Nem vagyok boldog. Bár még van fél literem, megiszom azt is.


Kicsit csalódás ez nekem. Vajon a drogra is immunis vagyok? Kicsit hat rám ez, de nem nagyon. Mások ennyi piától már alig látnak. De sajnos én nem. Apám is jól bírta sajnos, így volt nagy zúgivó. Sajnos.


Mondjuk én most picit felszabadultaabb vagyok és minden olyan... Hmmm... Tiszta. Nem félek, nem aggódom. De sokat kell pisilnem.


Eeeeeh... :( Hogy leszek így boldog? Azt hittemolyaan lesz mintha álmodnék. De még mindig merev vagyok nem olyan eufórikus mint amiről olvastam.


Mások tudnának írni 1,5 liter 10%-os bor után ilyen kevés hibával?! Nem.


Miért vagyok én immúnis a boldogságra?


Kérem ne töröljétek, nem trollkodás, tényleg igaz amit írtam.



2016. nov. 20. 00:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Így benyomva a Szkubidú is tök vicces :D Józanon rühellem mint a szart, de így :D VICCES :D
2016. nov. 20. 00:42
 2/6 anonim ***** válasza:
3 üveg bortol se leszel nagyon különb.. Igyál mást erősebet.. 5 üvegtől én csak majdnem mindenen nevetek miközben tul komoly vagyok és őszinte.. Ami nem feltétlen jó.. Ha 2 üveg abszint utan csak bizseregsz.. Menj versenyekre :D
2016. nov. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Euforikus állapotot alkoholtol ne várj soha
2016. nov. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsi lmlygk
2016. nov. 20. 02:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Hánytam. Fáj a fejem, aludni akarok. Soha többé nem iszom. De így hogy leszek boldog valaha is? :(
2016. nov. 20. 03:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyi bortol nekem sincs semmi bajom. Inni kell hozza egy kos tomenyet es akkor biztos erezni fogod.

De komolyan az alkoholtol varod a boldogsagot?

Ha boldog akarsz lenni kezdj el elni, sportolni stb..

Fiatal vagyok nincs nagy elettapasztalatom, de ateltem mar par dolgot. Volt amikor enis vartam az alkoholtol a csodat, de nem lett jobb sot..rosszabb lett. Ezt csinaltam par evig es meguntam..mar nem erdekel az alkohol. Elmegyek futni vagy csinalok valami hasznosat es minden jobb lesz.

2016. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!