Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mobil játékfüggő vagyok?

Mobil játékfüggő vagyok?

Figyelt kérdés
Már 3 éve mobilon játszok de eleinte ha otthon vagyok és nincs mit csinalnom.. Idővel elértem benne szinteket amiben benne van jó sok időm és azt veszem észre kezdem ezt előrébb tartani pld éhes vagyok de még ezt kivisziem, aztán ezt,ezt,ezt.. Társaságban ha szinte reakciobol eloveszem a telefonomat ha egy kicsit is unatkozok.Vagy ha fizetős dolog van akkor fizetek, holott győzködöm magam de akkor is.. Le is töröltem mar egyszer a jatekokat és telefonombol is mindent..másnap ujra letöltöttem mikor unatkoztam.. Egyedül fitness az ami jobban leköt de az heti 4x1 ora kb. Otthon aztán megint csak a telefonos játékok.. Iskolaban is mar van hogy arra gondolok..

2016. nov. 20. 01:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. Függő vagy.
2016. nov. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!