Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől vannak hirtelen hangulat...

Mitől vannak hirtelen hangulatingadozasaim?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatban még boldog vagyok a másikban pedig előjön egy ilyen semmi érzés. Amikor csak ulok és sirok pedig nincs semmi bajom. Nem vagyok szomorú, nem bántott senki csak egyszerűen sirok es nem tudom abbahagyni.

És ezzel az a baj, hogy már a tanulás rovására megy, ha nehezebb tárgy jön, akkor egyszeruen el kezdek sírni.

Szüleimnek nem merek erről beszélni, csak azt mondanák, higy mit sajnaltatom magam.

16/L


2016. nov. 20. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy csak a hormonjaid szórakoznak.


Utálom, mikor ezt tanácsolják, de próbálj meg beszélgetni erről valakivel, hátha úgy közelebb juttok a probléma gyökeréhez.

Vagy, ha biztosra akarsz menni, akkor el is mehetsz pszichológushoz..


17/F

2016. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia ez a kezdődő depresszió jele lehet,amivel el kéne menned segítőhöz.nekem is volt,kijöttem ebből,sok a feldolgozatlan sérülésed,vagy csak egy,de keress segítőt.szia,Gábor
2016. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!