Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg figyelik a gondolataimat?

Tényleg figyelik a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Elkezdtem aggódni a gondolatolvasáson.Már egy csomó eszközzel ez lehetséges,és én félek,hogy bennem is van egy ilyen eszköz,csak alvás közben műtötték be(altatóval),vagy beadták oltással.De mi van ha icipici robotokkal figyelik?Esetleg varázslattal?Arra gondolok,hogy a nagyobb szervezetek rajtam kísérleteznek...Lehetséges?

Arra kérlek titeket,hogy válaszotokat támasszátok alá érvekkel,és az érveket bizonyítékokkal és forrással.



2016. nov. 22. 16:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hátööö... először is rajtad lenne a bizonyítás terhe, ha ilyeneket állítasz: "Már egy csomó eszközzel ez lehetséges"

Csak egyet mutass, kérlek, ami nem valami áltudományos konteós marhaság!

2016. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Még ha valami csoda folytán tényleg sikerült eltitkolnia mondjuk valamelyik hadseregnek, hogy van ilyen eszközük, akkor sem esélyes, hogy pont RóKata gondolataira lennének kiváncsiak.
2016. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

-Egy néni furán mutogatott nekem az utcán

-van amikor odasúgnak/szólnak érthetetlen szavakat

-hallok suttogásokat(nem vagyok skizofrén)

-éreztem érintéseket , hogy valaki megdobott apró tárggyal

egyszer zúgást hallottam a fülem mellett(rovaréhoz hasonló)Lehet hogy ez az apró szúnyog-vagy sima microchip

Egyébként azért , hogy kísérletezzenek egy sima, és sajnos jelenéktelen állampolgáron egy nem túl híres országból.

A forrás:

Mivel nem tudok linket másolni , ezért leírom a címet:

Nők Lapja:Gondolatolvasó varázslat

Nők Lapja:Gondolatolvasás márpedig létezik

A gondolatolvasó gép-Dr.Drábik János

2016. nov. 22. 18:18
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Drábik mindenféle kamu összeesküvés sztorit összeszed és leír, nem ez az első eset.


Van fogalmad róla, mennyi egyetem, kutató él és tevékenykedik a világban, és minden eredményüket felteszik a netre? Ha technológiailag megközelítenének egy ilyet, amivel lehetséges gondolatokat olvasni, már mindenki tudna róla.


Varázslat nem létezik. A Nők Lapja nem egy tudományos szaklap.


Ha rovarzúgásból és random nénik érthetetlen mutagatásából te arra asszociálsz, hogy nanorobotok vannak a fejedben, akkor téveszméid vannak.

2016. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Elgondolkozhatnál egy pszichiáter felkeresésén, mielőtt súlyosabb lesz.
2016. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Várj,folytatom...

-Feltalálták a gondolatolvasó gépet-24.hu

-Ötből négyszer talált a gondolatolvasó gép-origo

-Gondolatolvasó microchip-Informed

-Gondolatolvasó hollók,kutyák,robotkatonák-index

-A gondolatolvasó robot-euronews

-sg.hu-Tíz év múlva megjelenhetnek a gondolatolvasó robotok

-Gondolatolvasó segédeszközök-Medical Online

-Te is gondolatolvasó vagy!-Harmonet

-gondolatolvasó kamere-eztdurva.hu

-Bárki lehet gondolatolvasó-vélemény

-visz a víz sodor-gondolatlvasó gép

-a gondolataival irányította a kerekesszéket a majom-élőben.hu

-megszületett a gondolatolvasó robot-öreg a nénikéd.hu

-figyelnek minket-visz a víz sodor

-mit olvas a gondolatolvasó.agy energiacentrum

-gondolatolvasó gép-napidoktor

-áttörés gondolatolvasó gép olvashatja fel a gondolataimat-a világtitkai

-a japán gondolatolvasó gép lerajzolja amire gondolunk-index

-gondolatolvasó készülék-innotéka

-létezik a gondolatolvasó készülék-házipatika

-gondolatolvasó készülék-egészség

-gondolatololvasó szerkezet a reptéren-vista utazási iroda

-scifi a valóságban:gondolatolvasó gépet készüléket fejlesztenek

És még sok ilyen található az interneten.A félelem miatt viszont hányok.Az egyik hányásomban gumidarab is volt.Az viszont miért?Nyomást is érzek a mellkasomon,és gyakran felkelek éjszakánként.Ezek miért vannak?

2016. nov. 22. 19:27
 7/20 A kérdező kommentje:
Még sok van ezekből az interneten.Kísérletezett/Kísérletezik/Kísérletezne/Kísérletezni szeretne/Kísérletezni fog velünk a kormány ezekkel?Tényleg ennyire gonoszak lennének?Tényleg chipet ültetnek belénk az oltásokkal?Mi az igazság?
2016. nov. 22. 19:42
 8/20 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már hogy nem tudsz egy linket bemásolni ide.


Na mindegy, Google-lel megtaláltam az összes cikket.


Ezek nem olyan gondolatolvasásról írnak amire te gondolsz, hogy minden egyes gondolatodat érzékeli, tudja mikor kiről pontosan mit gondolsz. Ilyeneket tud hogy egy hosszú kalibrálási fázis után megtippeli hogy milyen betűre gondolsz, vagy milyen irányú mozgásra (bal-jobb vagy le-fel).


Pár idézet az egyik cikkből:


Az egész eljárás egyelőre invazív, vagyis egy beültethető protézistől még roppant távol állunk. Sejtelmünk sincs arról, hogy a gondolat úgy egyébként micsoda. Az agyban folyamatosan létrejönnek kémiai, mágneses és elektromos jelenségek, röviden elektromágneses jelenségek. A gondolatot eszerint a mérési elv szerint úgy lehet megfigyelni, hogyha ezeket az elektromágneses jelenségeket megfigyeljük. Mi dönti el, hogy az éppen megtalált agyi jel gondolat vagy nem gondolat?


A Harmonetes írás pedig egy humbug.

2016. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Van ilyen betegség, amikor a páciens meggyőződése, hogy figyelik vagy manipulálni akarják, elkapni stb..

Ha babonás vagy és a világközepének hiszed magad, még durvább.

2016. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ezotéria kategória, vagy egészség kategória (mivel ez egy téveszme).

Gyanítom, hogy nem fogjuk meggyőzni a kérdezőt.

2016. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!