Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kb 1 hónapja lett vége egy...

Kb 1 hónapja lett vége egy több hónapos párkapcsolatomnak, és azóta minden éjjel rémálmaim vannak a volt szerelmemről, átélem újra a szakítást. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Nagyon kimerít, hogy nem tudok rendesen pihenni altató mellett sem. Altató alatt Magne B6 Álmot értek, azt szedek. De most már azt sem, mert mellette sem alszom, szóval mindegy, hogy szedem e.

2016. nov. 24. 08:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul írtam: több éves párkapcsolatomnak lett vége. 6 évig voltunk együtt.
2016. nov. 24. 08:02
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
frontint írass fel háziorvosoddal
2016. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem kellenek ide gyógyszerek , sem egyéb bogyók. A lényeg hogy arra gondolj mi az ami Téged felvidít. Ha nap közben nem gondolsz rá, akkor éjszaka sem fogsz.
2016. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó lepontoztalak egy empáttia nélküli ember vagy.
2016. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Persze az mert ? Nincs bennem empátia? Hidd el sokat megéltem már ahhoz hogy tudjam ezeken a gyógyszerek nem segítenek. Ezt csak a saját fejünkben tudjuk elrendezni.
2016. nov. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó! Egyetértek veled, én adtam a zöld kezet!
2016. nov. 25. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!