Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismertek könyveket önbántalmaz...

Ismertek könyveket önbántalmazás ellen magyarul? Stresszkezelésre, önbizalomra, pozitív gondolkodásra?

Figyelt kérdés

Angolul találtam jókat, de a barátnőm nem tud angolul.


Akár olyat, ami önbizalmat ad, segít a stresszkezelésben, segít leszarni a rossz dolgokat, segíti a pozitív hozzáállást és életszemléletet, élni akarást, erősít lelkileg és idegileg.


Vagy ha könyveket nem is, elfoglaltságokat esetleg? Pl mit tegyen az, aki önkívületbe kerül ha túl sok stressz éri és nem tud gondolkodni és így csak a vágások "oldják meg" a problémát?


Angolul ezeket a könyveket találtam:

Overcoming Self-Harm and Suicidal Thoughts

Self-Esteem Workbook for Teens: Activities to Help You Build Confidence and Achieve Your Goals (Teen Instant Help)

The Parent's Guide to Self-Harm: What Parents Need to Know

Stopping The Pain: A Workbook for Teens Who Cut and Self-Injure: A Workbook for Teens Who Self-injure (Teen Instant Help)


Minden segítséget nagyon köszönök!



2016. nov. 29. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egyből Demi Lovato könyve jutott eszembe. Ő is vagdosta magát. De amúgy nem olvastam, de talán ez jó lehet. Stresszkezelésnek meg csinálj/csináljatok olyan dolgokat amit szerettek, találjatok ki programot,elfoglaltságot. De amúgy meg jóga is jó ölet lehet. Hallgasatok zenét. Ha van még valami kérdésed szivesen válaszolok akár privátot is fogadok.
2016. dec. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!