Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Alkoholmérgezés?

Mi van velem? Alkoholmérgezés?

Figyelt kérdés

Szerdán egy nagyon rossz dolog történt velem és az életemmel, nem szeretném elmondani, hogy mi. Pénteken nem ettem semmit, este felmentem és nagyon részeg voltam, szombaton szintén alig ettem, ismét berugtam, vasárnap nem ettem, csak aludtam egész nap. Hétfő van, suliba nem mentem, helyette aludtam egész délelőtt és sikerült ennem egy tányér levest és szendvicset. Kicsit fáj a gyomrom, hányingerem van tegnap este és ma reggel ment a hasam. Ugye ez nem alkoholmérgezés vagy valami hasonló? Mit tegyek?

/tudom, h most hülyének tünök, bánom, h ilyet tettem, de nem tudtam jobb megoldást/ 17évesvagyok.


2008. okt. 6. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnsz hülyének, ne mondj ilyet, lehet hogy kicsit "túlterhelted" a szervezeted!:) Nagyon sok folyadék, két óránként valami kaja, sok alvás, holnapra semmi bajod nem lesz. Az a lényeg, ne csinálj rendszert ebből!
2008. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát előfordul... Szerintem is a legjobb megoldás a másnaposságra a víz, víz meg az alvás. Ha kóvályogsz, fáj a fejed, akkor aszpirinnel kombinálva. Enni sem árt, de valami könnyűt. A depresszióra meg segít pár perc a szoliban meg egy jó vígjáték... :-)
2008. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholmérgezés az nem ilyen. Szimplán túlterhelted a szervezetedet. Egyél rendesen és igyál sokat bármi is történt veled!!
2008. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben! köszönöm a tanácsokat!! megfogadom!!! és többet biztos, h nem lesz ilyen,h ennyit igyak, még most is borzasztóan vagyok :S
2008. okt. 6. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vagy Tesókám? Jobban?

Én egy hete jártam egy ilyen "túrát" mert érettségi találkozót szerveztünk előzetesen. Mi lesz a találkozón???

2008. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!