Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez, és hogyan...

Miért van ez, és hogyan tudnék rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Az élet pár apróbb örömtől eltekintve folyamatos szenvedés. A családom nem foglalkozik velem, a suliban az emberek nagy részét csak itt nem leírható szóval tudnám minősíteni. Szeretetet már nagyon régóta nem éreztem senki részéről, bár már kétlem, hogy valaha is éreztem-e. Ha hátra is hagyom a múltban szerzett sérelmeket, és előre nézek, még kis reménye sincs a változásnak.
2016. nov. 30. 19:44
 1/3 anonim válasza:
Mit jelent, hogy nem foglalkoznak veled? Próbálj azokra az apróbb örömökre koncentrálni, ha minden jól megy egyre többet veszel észre belőlük. Próbáld ki, hogy minden este lefekvés előtt összeszeded, mi az a top 3 dolog, amiért aznap hálás lehetsz. Lehetnek ezek nagyon ki
2016. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocs mobilról vagyok, véletlen küldtem el, szóval lehetnek ezek olyan kis dolgok is, mint egy szép napfelkelte, egy jó jegy, a lényeg, hogy legyen meg a három. Egyre többet tudsz majd felsorolni.
2016. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Illetve nincsenek barátaid? Akár neten? Tőlük nem kapsz szeretet? Azt azért kétlem. De tessék tőlem most kapsz a válaszok formájában. Kitartást!
2016. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!