Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lányoknál hogy lehet megoldani...

Lányoknál hogy lehet megoldani a dühkezelési problémákat?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és random időközönként rám jön ez a minden felidegesít, nincsen semmihez türelmem, és ha mondjuk a gépem nem tölt be valamit, vagy csak szimplán fordítva veszek fel egy pólót, akkora dühöt érzek hogy feltudnák fordítani egy autót xD Pedig máskor pedig egy elég nyugodt személyiség vagyok, a kézügyességem is elég jó, de ilyenkor mondjuk semmit nem tudok csinálni... Ezt hogy lehet levezetni vagy valami?

2016. dec. 2. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
önkontroll gyakorlásával. keress a témában könyveket, hanganyagokat és tanulj önuralmat.
2016. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,de szerintem inkább szóban add ki ezt a dühöt.
2016. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Káromkodjak!? xD
2016. dec. 2. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Sport, a legjobb feszültség levezető ... Hasonlóan dinka voltam én is, alapjában tök nyugodt vagyok, sőt sokszor tovább birom a stresszes helyzeteket mint mások...aztán meg elkap a harctérideg és szétvágnék mindent.. Elkezdtem futni azóta rendben vagyok (pszichomotoros feszültség levezetés ) vegyél egy boxzsákot, bringázz, vagy fuss ! Amúgy a korod alapján a hormonoknak is betudható ez... Legtöbb nő akkor is hulye mielőtt megjön neki...ez alap kezelni kell, és a legjobb a mozgás!
2016. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2016. dec. 8. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!