Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmentem edzeni és nem vittem...

Elmentem edzeni és nem vittem magammal telefont ezt akkor vettem észre amikor már öltöztem át. Ekkor gyors visszaöltöztem utcai ruhába de éreztem, hogy jön a pánik?

Figyelt kérdés

El is kapott gyors biciklire pattantam és tekertem ahogy tudtam, hogy mihamarabb hazaérjek. Otthon aztán megnyugodtam de onnantól már alig mertem valahova menni. Azóta ios bennem van ez d emost lett elegem és elkezdtem gyalogolni. Érdekes, hogy amikor megyek valahova odafelé csak kicsit vagyok feszült. Ahogy odakerül a sor, hogy akkor megfordulok és megyek haza elkezdek borzasztóan szorongani felmegy apulzusom es van, hogy egy gyenge panikrohamot kapok de probalom magamat nyugtatgatni kozben.

Ez a regi elmeny valoszinuleg bennem maradt ,hogy kuzdhetnem ezt le gyogyszer nelkul? maraddjak benne a szituacioban es varjam meg hatha elmulik a roham ?de olyan felelmetes olyankor minden.

Jart mar valaki igy ahogy en?Voltam mar orvosnal es igen tudom antidepressaznst kellene szednem de nem szeretnek hanem magamtol akarok kijonni belole csak hatha van valaki akinek van egy jo modszere ami segitett neki?



2016. dec. 3. 20:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!