Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Figyelemzavarral egyetemen...

Figyelemzavarral egyetemen mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Ráadásul sokat vagyok náthás, beteg is hozzá. Olyankor betegen egyszerűen képtelen vagyok koncentrálni. Én olyankor nem pihenek, hanem elkezdek idegeskedni, járkálni.

Egy hosszú betegség után is volt ilyen.


2016. dec. 4. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ott kell hagyni aztán elmész egy gyárba 3 szakba 90 ezerért.
2016. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szerepel a terveim között otthagyni....

Más tanács?

2016. dec. 4. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy kerültél egyetemre? Vagy ez a figyelemzavar mostanában kezdődött? Tkp. mit is jelent ez pl. a te esetedben?
2016. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Addig jó tanuló voltam, illetve gimiben is volt egy hullámvölgy, de egész jól kijöttem belőle.

Semmi nem marad meg abból, amit írok, nem bírok figyelni, a jegyzetemben elírok mindent/kimaradnak betűk. Ha utána megkérdezik 5 perccel, hogy miről volt szó, már nem emlékszem.

Az életben is ilyen szétszórt lettem, pedig nem voltam az.

2016. dec. 4. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
A nem tudsz jegyzetelni, tanulni, akkor minek mentél egyetemre? Most azt várod, hogy valaki oldja meg a problémáidat. Ha tudtad, hogy ezek a bajaid, akkor minek vállaltad be az egyetemet? Tényleg jobb lenne, ha inkább elmennél dolgozni.
2016. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!