Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is volt önutálata...

Másnak is volt önutálata másnaposan? Ha igen, meddig tartott?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel sikerült tegnap este csúnyán berúgnunk. Az a vicces, hogy nem voltam és nem is vagyok másnapos, egészségügyileg rendben vagyok, lelkileg viszont leírhatatlanul szarul. Pedig semmi rosszat nem csináltunk, az zavar leginkább hogy kik láthattak és milyen megvetéssel néztek ránk. Undorítóan nézhettünk ki nő létünkre. Barátnőmet ez nem zavarja, csak röhög az egészen még most is, pedig ő még nálam is jobban szét volt esve.

Alaphangon nem szoktam inni, tinédzserkoromban is totál kimaradt ez az úgynevezett ivós korszak. És nem is hiányzik.

Meg mindezek mellett nehezen viselem el ha hibázok...

Aki volt már hasonló helyzetben, hogy lépett túl rajta?

25/L


2016. dec. 4. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A másnap esti italozás egyből csökkentette a bűntudatomat. 3. napon még erősebb bűntudatot érzetem és 2-szer annyit ittam. Negyedik napon már mindenki előtt bűntudatom volt. Na ez az alkoholizmus. Így ha ekkora szégyen ne igyál és többé nem lesz ilyen gondod. Ami megtörtént megtörtént pár nap alatt túllépsz rajta ha nem pörgeted magad.
2016. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én férfi vagyok, de én is utálni szoktam magam másnaposan. Én bűntudatként élem meg.

35/F

2016. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!