Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A körúti robbantással kapcsola...

A körúti robbantással kapcsolatban miért írták annak idején, hogy mentális zavar a legvalószínűbb, mert nem beszél?

Figyelt kérdés
Ez szerintem nettó hülyeség! Épphogy az nem beszél, aki nem zavarodott szerintem. Miért hallgat valaki? Mert oka van, tehát racionális. Ha nem is objektíve, de szubjektíve biztosan.

2016. dec. 4. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Attol hogy racionalis meg lehet mentalis betegsege, sot biztos hogy nem tiszta aki ilyet tesz
2016. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a lényegen nem változhat. Lehet hogy beteg de ha ez igaz akkor veszélyes a társadalomra így ebben az esetben elmeorvosi vizsgálat után elrendelnék a kényszergyógykezelését. Mielőtt bárki felhâborodna ezen azért gondoljunk bele hogy orszâgunkban a pszichiátria területén elő káosz miatt nem enyhébb bűntetés ez a börtönnél. Viszont ha utána kiengedik egészségügyünket figyelembe véve veszélyes mentális beteg lesz akkor is ha egészséges volt. Abban persze egyetértek hogy aki ilyen tette véghezvisz társadalomtól elzárva a helye.
2016. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!