Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha utálok emberek...

Mit tegyek ha utálok emberek között lenni?

Figyelt kérdés
Szorongok az emberek között. Ezért inkább kerülök mindent ami a csapat elven alapszik. Sosem tudtam közösségbe beilleszkedni és ilyenkor inkább tönkretettem azt. Viszont és ami nagy gond nagyon hiányoznak az emberek de nem tudok velük mit kezdeni. Sok közösség kirekesztett már és ezt mindet kudarcnak élem meg. A másik része a dolognak hogy munkámban sikeres vagyok. Napi több száz emberrel kell kontaktot teremtenem és az nem vált ki ilyet.

2016. dec. 4. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
15%

Mert nincs célod az emberekkel.

Gondolj bele, a munka tárgya összeköt benneteket. Egyértelmű, hogy könnyebben feloldódsz, és lehetőséged van kibontakozni a saját területeden belül.


Az ember társas lény, és kevés, aki ezt a mondást ne hallotta volna. Viszont mint mindenhol, az embereknél is vannak kategóriák. Többféle személyiségtípust ismerünk. Te látatlanban introvertált lehetsz, kevés önbizalommal (amit nem feltétlen magadnak köszönhetsz, ne aggódj). Azt javasolnám leginkább, hogy a hozzád hasonló emberekkel próbálj ismerkedni (közös hobbi alapján könnyen rátalálsz ilyen személyekre).

Az sem baj, ha egyelőre, amíg jól esik, individuálisan érvényesülsz, közben pedig mindenképpen korrigálod a hibáidat, esetleg megpróbálod őket megtalálni, mert bár "hattérzajként" jelennek meg, nagyon befolyásolják minden lépésedet.

2016. dec. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*kevés az olyan, aki ezt a mondást már ne hallotta volna.
2016. dec. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!