Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Még csak 14 éves lány vagyok...

Még csak 14 éves lány vagyok de már szexelni akarok! De a testem még nagyon el van maradva a fejlődésben! Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs veled, tombolnak a hormonok
2016. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Maszturbálj. A JÓ szex előfeltétele, hogy ismerd a saját tested és érzelmileg is készen állj az intimitásra. Addig csak negatív tapasztalatokat tudsz gyűjteni a szex terén, akár egy életre elveheti a kedved tőle.

Majd idővel jön a többi is, csak türelem!

2016. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hörnyéki j válasza:
27%
El van maradva? Kis idö és minden rendben lessz ilyen korban. De ne maszturbálj, ugy ahogy a másik kommentelő írta !!! Meg ha nem a megfelelö parterrel vagy akkor a jó helyett, csalódás lessz belöle. Az érzelmi dolgok legyenek az elsödlegesek, utána a testi dologra valo figyelem !
2016. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem akarok nagyon csúnyálkodni, de szerintem az agyaddal van a baj....
2016. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is vágyom rá de undorodom is tőle...
2017. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ezzel semmi baj nincs. Valószínűleg már képes lennél is rá és a kis fejedben ha elképzeled jónak tűnik de lélekben és mentálisan még fiatal vagy hozzá. Nem éreznéd jónak, sokkal inkább kellemetlennek bűnnek furának. Még pár év és jöhet de csak is az ideális partnerrel. Nem is úgy fog kinézni az első mint a "filmekben". Fura lesz az biztos de a megfelelő partnerrel max nevetgéltek egymás kis bénázgatásain :)
2017. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!