Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket mi tart vissza az...

Titeket mi tart vissza az öngyilkosságtól?

Figyelt kérdés
Engem az evés és a szex. Egyszerűen csak erre a két dologra tudok gondolni, minden mást rossznak találok az életemben. Utálok emberek között lenni, utálok beszélgetni, tisztálkodni, dolgozni, felkelni. Alig várom minden nap, hogy vége legyen, hogy éjszaka legyen. A munkámban nagyon minimalista vagyok, csak annyit vagyok hajlandó dolgozni, hogy éppenhogy ne rúgjanak ki. 22 éves vagyok, de rossz belegondolni, hogy még vagy 60 évig minden nap ugyanez lesz. Már a fürdésbe, fogmosásba is belefáradtam, mi értelme ha mindennap újra kell kezdeni?

2016. dec. 8. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Én minden nap végén be füvezek hogy tudjak lazítani
2016. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
A 2 kutyám. Ha ők nem lennének....
2016. dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
75%
Nincs pénzem temetésre... 25/F
2016. dec. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
félek a fájdalomtól és h esetleg túlélnék csak mégnagyobb nyomorék lennék mint most vagyok...
2016. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

füvezéstől hamar bekattansz

én nem szexelek és még csak 20 vagyok

Meg enni sem igazán szeretek

2016. dec. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy keress fel egy pszichologust
2016. dec. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Gyógyult alkoholista vagyok, szóval a tudatmódosító szerekbe való menekülés többé nem opció nekem.
2016. dec. 9. 08:14
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Engem az, hogy nem akarom, hogy megnézzék a telefonomat meg minden cuccomat, hogy "rájöjjenek", miért lettem öngyilkos.
2016. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy nem tudom mi lesz utána. Mi van ha tovább szenvedsz sötétségben full bezárva egy szűk kamrában, ahol a füledbe ordítanak, közben fájdalmat érzel, és óriáskígyók lepik el a tested? :O :S
2016. dec. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
38%
Engem is az ,hogy még szűz vagyok. Igazából ,ha úgy nézzük a szexualitás/párkapcsolatok témakör az életembe az amivel meg vagyok elégedve. Az egyetlen dolog. Legtöbben még irigykednek is rám ,de még mindig szűz vagyok. Pedig az elmúlt egy évbe min. 10 esélyem lett volna elveszteni.
2016. dec. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!