Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek gyógyszermellékhatások?

Ezek gyógyszermellékhatások?

Figyelt kérdés
Antidepresszánst szedek (strertalin) meg Ataraxot és egyszerűen nem megy az alvás úgy tűnik már csak este alszok és iskolába kell menni.A másik az hogy elég furcsa éber álmaim vannak és alig tudok felkelni reggelente gondolom azért mert benzodiazepin.16/f

2016. dec. 12. 05:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy katasztrófa ez a kbszott ellátás Magyarországon! Egyáltalán tudják minek írtak fel neked ilyet? Te tudod? ???
2016. dec. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kényszerbetegségre és használ is mert elmulasztja max nagyon kevés van
2016. dec. 12. 06:02
 3/11 anonim ***** válasza:

Katasztrófa,hogy miért szól hozzá olyan,aki nem ért hozzá! Az első válaszoló nem tudom mit csinál,mi a szakmája,de hogy az egészségügyhöz sok köze nincs,az biztos.

Kedves kérdező az antidepresszánsok mellékhatása lehet alvászavar. Mit értesz az alatt,hogy "már csak este alszok és iskolába kell menni."? Mikor veszed be a gyógyszeredet?

2016. dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondolom olyan kába tőle, hogy csak alvás és vánszorgás az iskolába, utána semmi. Nekem is felírtak egyszer, mert a szüleim kikészítettek és nehezen ment az alvás. Kába voltam, hánytam tőle és nem tudtam magamról semmit. Abba is hagytam, amint lehetett.

Bár nem tudom, miért írták fel, de szerintem hagyd abba. Olyan szörnyűségeket lehet olvasni róla és csak egy leszedált függő leszel tőle. Csúnyán hangzik, de ez van.

2016. dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kell szedni mert a kényszerek rosszabbak a mellékhatásnál amúgy nem vagyok kába csak nehezebben alszok
2016. dec. 12. 14:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen kényszerek, ha megszabad kérdezni?
2016. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kényszergondolatok amiket inkább nem írnék le,Késztetés például arra hogy vágjak magamba vagy írjak valakinek valamit,utána vannak az ilyen félelmeim hogy például nem a valóságba vagyok hanem álmodok,utána meg vannak a tipikus le ellenőrző és kilincs és villanykapcsoló fogdosós dolgok..A gyógyszer elmulasztotta a nagyobb dolgokat és csak a cselekedetek vannak meg de azok is csökkentek
2016. dec. 12. 15:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Tökéletesen igaza van a kérdezőnek! Aki valóban komoly panaszaokkal küzd,annak szednie kell,mert a betegséf tünetei sokkal rosszabbak,mint a gyógyszer mellékhatásai. Sokan estek már abba a tévedésbe,hogy önkényesen abbahagyták,és a kiürülés után, idővel olyan komolyakká váltaka panaszai,hogy vagy a pszichiátrián,vagy a temetőben kötöttek ki.
2016. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A tünetek amiket leírtál nagyon gyakoriak. Ha zavar,akkor menj visza a felíró orvoshoz és mondd el neki. Lehet,hogy egy másfajta szorongáscsökkentőt jobban tolerála szervezeted.
2016. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak az első pár hétben volt ilyen. Mintha égne belülről az agyam, meg folyamatosan járnak a gondolatok. Aztán elmúlt. És hat amúgy.
2016. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!