Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lennék szívesebben egy...

Miért lennék szívesebben egy 'beteg' lánnyal, mint egy egészségessel?

Figyelt kérdés

A beteget leginkább nem fizikai betegségként kell itt értelmezni! Tudom, hogy nem ez a megfelelő szó rá, de nem jutott eszembe jobb..


Tehát sokkal jobban szeretnék egy olyan barátnőt, aki esetleg skizofrén, autista, valamilyen személyiségzavaros, drogfüggő, depressziós, pánikbeteg...stb, mint egy viszonylag egészséges, hétköznapi lányt.

Tudom, hogy ezek a dolgok sok bajjal meg hasonlókkal járhatnak, de ezek nem elriasztanak, hanem vonzanak engem.


Nekem is vannak problémáim, tehát valószínűleg emiatt szeretnék egy nálam rosszabb helyzetben lévő lányt.

Szerintetek?


Másrészt hol tudnék kifejezetten ilyesmi lányokat találni?

16/F


Nem akartam senkit megsérteni és nem csajozni szeretnék ezzel a kérdéssel, mert tapasztalataim alapján az lehetetlen ezen az oldalon. :D


2016. dec. 14. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

"Tehát sokkal jobban szeretnék egy olyan barátnőt, aki esetleg skizofrén, autista, valamilyen személyiségzavaros, drogfüggő, depressziós, pánikbeteg...stb, mint egy viszonylag egészséges, hétköznapi lányt. "


Hát, te nem vagy normális! Nem tudod mit beszélsz!


Egyébként pedig a "hétköznapi" lány az nem hétköznapi, hanem EGÉSZSÉGES. Jegyezdd meg Pisa-teszt negatívos.


Hol tudnál ilyet találni? Bárhol... Tele van velük az ország, gyakorlatilag már NORMÁLIS és egészséges ember nincs, ha nem vennéd észre..

2016. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Facebookon vannak ilyen csoportok, hogy pánikbetegek, vagy valami hasonló nevű csoportok. Ott ismerkedhetsz szerintem.
2016. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Majd összejössz egy szintén lelkibeteg lánnyal, jól leszedáljátok egymást, csináltok valami szintén lelkibeteg porontyot...

Inkább azon munkálkodj, hogy magadat tedd rendbe. Nem jó, hogy nem vagy rendben lelkileg.

2016. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Remélem, hogy nem csak az vonz bennük, hogy kiszolgáltatottak. (Már aki az, autisták közül sok az ilyen.)

Ha igen, akkor inkább hagyd őket békén, van így is elég bajuk az életben.


Amúgy én autista vagyok, középsúlyos és az enyhe között valahol. De nem szeretnék ismerkedni, és már huszonéves vagyok.

2016. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első te azon a szinten vagy hogy neked mindegy hogy PISA SNI vagy MENSA bötű-bötű
2016. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én inkább a kérdésre válaszolnék, a vágyat illetően.

Ennek a vágyadnak szerintem több oka lehet, aztán az is lehet, hogy a felsoroltak közt nincs, mert más.

Alábbiak jutottak eszembe:

- problémásnak tartod magad, úgy gondolod hogy a "hétköznapi emberek" nem értenek meg és majd egy ilyen lány meg fog érteni és kölcsönösen segítitek egymást

- Nagyon foglalkoztatnak az ilyen betegségek, különlegesnek találod őket, úgy gondolod hogy nagyon érdekesek az ilyen emberek és csak ők értenek meg

- megmentő szerepet akarsz felvenni: azért szeretnél megismerkedni valakivel hogy miután összejöttetek, meggyógyítsd a bajából

- önértékelési probléma miatt úgy érzed, hogy csak ilyen emberek fogadnának el, akiknek szintén sérült önélrtékelésük van

- rivalizálni szeretnél miután összejöttök, bebizonyítani magadnak, hogy legalább valakinél jobb vagy.

Természetesen nem minden tudatos, valami mélyebben realizálódik.

2016. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak azért írod, mert még nincsen tapasztalatod ilyen nőkkel. A legtöbb alapból hisztis, én voltam együtt már bordelinenal diagnosztizált lánnyal, az elején jól titkolta. De amikor minden dolog miatt jelenetet rendezett, bárhol és bármikor, dühkitörései voltak és nekem jött, az már visszataszító volt. Sokat dolgoztam azért a kapcsolatért, de minden erőmet elszívta. Nem éri meg.
2016. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2016. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is pont így vagyok :o csak lányba ( meg persze mentális beteg) és egy hozzám hasonló őrült srácról álmodozok... De tényleg egy igazán beteg elméről, amilyen én is vagyok. Normálisakból már rég kiábrándultam... Egy normális ember csak elítélne, aztán ahogy jobban megismerne rettegne tőlem...


18/L

2016. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!