Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan fejezzem be?

Sanya1989 kérdése:

Hogyan fejezzem be?

Figyelt kérdés

Vagdosom, magam, és jó érzéssel tölt el, minden nap úrrá lesz rajtam a kényszer, hogy újra húzzam végig a pengét a karomon.... Csak addig tart ez az érzés, míg a vér elkezd folyni, aztán lenyugszom... Anno a szokottnál mélyebben vágtam, és elég nehezen állt el, de nem ijedtem meg, inkább örültem, hogy itt a vég

Tudom, hogy beteges ez, de mennék is, meg nem is ebből a világból


2016. dec. 15. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit, ismerkedj emberekkel, dolgozz valamit, foglald le magad. Tűzz ki rövidtávú célokat egyelőre, majd hosszabb távúakat és mindennap tegyél valamit, hogy elérd ezeket.
2016. dec. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Duenna ***** válasza:

Inkább próbálj meg megtanulni meditálni. A meditáció nyugtat és segít feldolgozni a lelki problémáidat. Iratkozz be egy meditációs programba. Ezt máris kipróbálhatod: Napi meditáció:


https://www.youtube.com/watch?v=UnL6rW08Vbs

2016. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van munkahelyem, de már semmi nem izgat az életben...

Mindegy, én nem fogom sajnáltatni magam, valószínű, inkább befejezem az utam

2016. dec. 15. 11:19
 4/5 Duenna ***** válasza:
És azt hiszed, hogy tényleg meghalsz, és vége a problémáidnak? Tévedsz! Van élet a halál után! Azért, mert testünket a lelkünk tartja életben. A testünkben ökrök életű lélek lakik. Ha valami oknál fogva (például baleset, betegség utáni halál miatt) a lélek kiszáll a testből, akkor csak a test hal meg, a lélek tovább él, látja a saját testét, de akkor őt ez már nem érdekli, megyen vissza a lélekdimenzióba, mert a léleknek az az igazi otthona. Mélymeditációval meg lehet tanulni, hogyan lépjen ki a lélek a testből, ezt úgy hívják, hogy asztrálutazás az asztrálsíkon (vagyis a 4.-ik dimenzióban). Öngyilkosságnál a lélek kiszáll a testből, és azonnal visszaszületik egy kisbaba testébe, így elölről kezdi az életet, majd újra találkozik a problémáival, amit az előző életében nem oldott meg. Tehát, érdemes inkább most megoldani az életedben a problémáidat, mint újra elölről kezdve megismételni. Dönthetsz, szabad akaratot kaptál a Forrástól.
2016. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Duenna ***** válasza:

Jobban kifejtem:

Azért születünk le a Földre újra és újra, hogy fejlődjünk lelkiekben (spirituálisan), tapasztalatokat szerezzünk, segítsünk másokat, és másokon, és az életünkben elkövetett hibáinkat (karmánkat) kijavítsuk. Ha valaki meghal, akkor a teste elporlad, lelke viszont távozik a lélekdimenzióba, és ott el kell számolnia önmagával, hogy mit tett abban az életében, amit épp most hagyott ott. A lélekdimenzióban nincs, nem létezik hazugság, tehát mindenki önmagát tudja és akarja is elszámoltatni, hogy mit tett, vagy mit nem tett meg. Azért inkarnálódunk le a Földre, mert feladataink vannak, amit mi saját magunk tűzünk ki saját magunk elé a lélekdimenzióban.


Ha valaki öngyilkos lesz, az azt jelenti, hogy ilyenkor az ember azt hiszi, hogy az öngyilkossággal megoldja véglegesen a problémáit, de az a helyzet, hogy ezzel még jobban tetézi a problémáját! Ugyanis, ha valaki öngyilkos lesz, az azt jelenti, hogy hamarabb kiszállt a programból, abból a programból, amit saját maga tűzött ki saját maga elé a lélekdimenzióban. Így az a sors vár rá, hogy öngyilkossága után szinte azonnal vissza fog születni egy kisbaba testében, és ugyanaz a helyzet elé, vagy még nehezebb probléma elé fog kerülni, mint amikor kiszállt a programból az öngyilkosságával.


Tehát a test ugyan megszabadul a problémától, de a lélek nem, hanem újra ugyanaz a helyzet elé fog állni, és ott kell neki helyt állni, megoldani élő testben a kialakult problémát! Mert ez a karmája, hogy ezt a problémát megoldja, és nem szállhat ki belőle hamarabb!


Tehát tessék meggondolni, ha valaki öngyilkosságot akar elkövetni, hogy mi vár rá a következő életében, ha most kiszáll belőle: ugyanazzal, vagy még nehezebb a problémával szembesül, de egy másik testben. Megéri?

2016. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!