Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami bajon van?

Valami bajon van?

Figyelt kérdés

Kiskoromban eleg hisztis gyerek voltam.Apukam elhagyta a csaladot mikor 3 eves voltam.Anyukamat nagyon szerettem mindig,viszont ha leszidott nagyon duhos lettem,nem tudtam kezelni a duhomet.Volt egy ejszaka,mikor kimentem a konyhaba egy kesert es le akartam szurni.Ekkor voltam kb 6-7 eves.Halott allatokat is szerettem szetboncolni.Az emberek felé nem igazan tudok empatiat erezni.Egyszeruen nem tudom aterezni azt amit ők.Nem hat meg.Nagyon sokat alszok.Regen nagyon sokat hazudtam es megvezettem embereket.Betegesen feltekeny tudok lenni.Siman megnezek mondjuk egy videot ahol lefejeznek valakit vagy megolnek,nem kavar fel,nem tartom undoritonak.

Szerintetek van valami bajom??



2016. dec. 16. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom...😄😄menj pszichológushoz:)
2016. dec. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is simán megnézem az igazi emberöléses videókat,felkavarni engem sem kavar fel maximum dühös leszek ,ha belegondolok ,hogy engedhetik,hogy ilyeneket feltegyenek a netre? Ezzel is a sok agyhalottnak azt sugallják,hogy ez menő és képesek lennének megtenni...

Te képes lennél ölni? ha igen azonnal menj elmeorvoshoz mielőtt tetlegességig fajul

Amúgy nem kaptál szeretetet azért voltál hisztis,apád elhagyott,anyád nem figyelt rád,emiatt vagy kattant. Ezen segíteni nem igazán lehet,próblj meg normális lenni,nézz sok mesét ,romantikus filmet,keress magadnak párt akivel foglalkozhatsz. Ne legyél egyedül,tanulj,keress hobbit ne agyalj ennyit.

Gyerekként egyszer én is lementme a konyhakérést ,de én azért,hogy magamat szúrjam le,persze nem tettem meg,ugyanúgy azért ,mert anyám rám szólt.Azóta felnőttem és próbálok normális életet élni,mindenkinek van egy cosntávz a szekrényben.

2016. dec. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!