Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor gyógyszer szedése...

Amikor gyógyszer szedése mellet, betegek pl:nátha, influenza lesztek akkor milyen gyógymódot használtok?

Figyelt kérdés
Régen nátha, influenzára neo citran hasonló gyógyszer italport szedtem amitől jobban lettem. Jelenleg antidepresszáns meg frontin szedek. Tudom előbb leírt neo citran hasonló gyógyszerre, nem szabad antidepresszáns nyugtatóval szedni. Az lenne a kérdésem aki antidepresszáns meg nyugtató szed. Amikor nátha vagy influenzás lesztek, akkor milyen gyógymód(pl:gyógynövényes tea) vagy gyógyszert szedtek rá?

2016. dec. 17. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Körzetinővér vagyok,mi az ilyen betegeknek a következőket javasoljuk: Sterpsils, Aqua Nasal,vagy bármelyik tengervizes orrspray (egyéb orrspary-t nem szabad használni antidepresszáns mellett),ACC200(nem csak a hörgőkben lévő váladékot segít kiürtíeni,hanme az orrban,melléküregekben lévőt is). Milyen antidepresszánst szedsz?
2016. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem,mert van olyan amelyik mellett nem lehet Algopyrint bevenni,van amelyik mellett igen.
2016. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aszpirin hamar rendbe hoz, meg hozzá 1000 mg-os lassú felszívódású C vitamin. Ez még jobb is, mint a Neocitrán.
2016. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Aspirint antidepresszánsokkal szedni nem szabad.
2016. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balogh Zsozsó ***** válasza:
C-vitamin, méz, torokfertőtlenítő. Ennyit.
2016. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!