Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy győzzem le a folyamatos...

Hogy győzzem le a folyamatos félelem érzését? Már magam is kezdem azt hinni, hogy nem vagyok rendben.

Figyelt kérdés

Folyamatos félelem, aggodalmak gyötörnek. Mindig van valami, ami okot ad arra, hogy másra se tudjak gondolni, csak arra...

Borzalmasan rettegek az erőszaktól, a nemi erőszaktól, a betegségektől...

Néha elég csak a szóval találkoznom, es bumm, eluralkodik rajtam a félelem, nem tudok tőle aludni, sem koncentrálni...

Régen csak a daganatos betegségek borítottak ki így. Ez volt... 2-3 éve? Miután elvesztettem egy családtagom. Ő is rákos beteg volt, az vitte el...

És fokozatosan lett rosszabb...

Nehéz elterelni a figyelmem ilyenkor. Mit kellene tennem, hogy megszabaduljak ettől?

16 éves lány vagyok.



2016. dec. 20. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Lélegezz lassan mélyeket! 10 másodpercig szívod be, és 10-12 másodpercig ereszted ki a tüdődből a levegőt. Ezt kúraszerűen, is teheted, nem csak akkor amikor baj van.
2016. dec. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szorongás hátterében vitamin/ásványi anyag hiány is állhat, pl magnézium hiány jellemző tünete szorongás...

Amúgy keress hobbit, pl olvass... kösd le az agyad.

2016. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez pánikbetegség! Pszichológus kell!
2018. ápr. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!