Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brintellixet szedek! Arra...

Brintellixet szedek! Arra gondoltam karácsonykor beveszek szerecsendiót. Csak nem üti egymást a két gyógyszr?

Figyelt kérdés
Gondotam megkérdezem! 2015 decembere óta szedek enyhe antiderpesszívumot 10 mg brintellixet neurózisra, depresszióra. Na most arra gondoltam szedek egy kicsit a régi kedvenc szeremből a szerecsendióból is. Na most nem üti egymást a két gyógyszer? Mert ugye régen szedtem szerecsendiót néha és jó volt csak most gyógyszerrel nem tudom milyen lenne. Vároma válaszolat! :)

2016. dec. 21. 21:46
 1/5 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírási hibákért csak ma már bevettem három 1 mg-s frontint csak azért mert ennyit írt fel a dokim -.-
2016. dec. 21. 21:48
 2/5 gömbicica ***** válasza:

szerecsendióból.

még azt is :(

ráadásul 3x 1 -eset. nem is 0,25 öst?

gratulálok.

neked komolyabb bajod lehet, mint egy mezei depresszió :(


vigyázz magadra. ez nem játék!!!

nem tudom mitől vagy kiborulva, de semmi sem ér ennyit :( :(

2016. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gömbicica ***** válasza:

Frontin 0.25 mg, ill. 0.5 mg, ill. 1 mg tabletta

szóval ez 0,25-ös :(


egyáltalán tudod hogy miket vagy képes a szerverzetedbe bevenni?


olvasd például ezt a fórumot :(

[link]


elkeseritő :(


próbálj más megoldást keresni a problémádra, mint pszichikumokat :(

2016. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Gömbicica!


Nem értettem az első felét a válaszodnak. Hogyhogy még azt is?


Semi komoly: szorongásos depresszió, szomatizációs zavar és személyiségzavarom a betegségeim


Zárójelentés: A beteg együttműködő, megjelenése ápolt, gondozott orientált, kognitív károsodást nem észleltem, fluktuáló diszfória, terápiás helyzetben diffúz szorongásos agitatio észlelhető. Szz valószínűsíthető MMPI-2 teszt végzés javlt


Teszteredmény: A kliens együttműködő a validitási skálák megbízható értéket mutatnak. Hy és Pp alskálák emelkedettek. 34-es kódcsúcs, energikus inkonvencionális személy, passzív-agresszív karakter. Maasszív elfojtási készség miatt a agresszív impulzusok blokkolódnak és testi tünetekben mutatkoznak meg. Szociális szorongás hiányzik. Altruista késztetések és fokozott megfelelési késztetés. Súlyos érzelmi éretlenség és függőségekre való hajlam. Hy, Pp és Em közös emelkedettsége hysteroid személyiségzavart jelez.


Diagnózis: F60.4 Hisztrionikus személyiségzavar


tehát igen erre szemde ezeket! Súlyos szomatizációs zavarom van (orvosok szerint) lényege h. elfojtom aa rossz érzéseket és testi tünetekbe viszem át!

2016. dec. 21. 22:07
 5/5 gömbicica ***** válasza:

Szia. Te kerdezted, hogy uti e egymast a ket gyogyszer.


A szerecsendiot en a 2. Gyogyszer becenevenek veltem.


Az osszes testi betegsegunk szerintem abbol adodik, hogy befele esszuk magunkat, aztan mikor a testnek elege lesz, csinal egy betegseget.


Doktor mindenesetre jol kielemezezte az erzeseidet.


Viszont ha tudod most mar, hogy mi a hiba, ne gyogyszertol varj megoldast, hanem vedd eszre, hogy a gyogyulas benned van.

Egyedul vagyunk kepesek eltontani magunkat, igy ez visszafele is mukodik.


En egyszer megneztem a pszichiatria igazi arca c.filmet,-aztan utana tudatosan kerestem ilyesmi temaval mast is. azota fenntartasaim lettek az agy gyoggyszereivel szemben.(mit gyogyszer?? Igazi gyogyszer??? A gyogy szer a mezon van. A patikaban orvos sagot arulnak.

Az elobbi ingyen adatott, az utobbi milliardos uzlet.

2016. dec. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!