Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Egyszer nyugodt vagyok, utána hirtelen ideges leszek, utána szomorú utána meg vidám. Multkor a suliba is kérdezett valamit az osztálytársam én meg hirtelen ideges lettem , és veszekedtem vele a semmiért. Miért van ez?

Sok embernek nem tetszik a pofám , de azért nem tetszene mert látszik rajtam hogy beteg lennék?


2016. dec. 22. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit hipochonder vagy... a "betegséged" csupán annyi, hogy elérkeztél a tinikorszakodba, és hormonok, meg minden ilyesmi. Év vége felé biztosan ingerelhetőbb is vagy, a suli is rátesz a stresszhelyzetekre, ezért reagálsz így. Szünet után majd lenyugszol, egyébként nincsen semmi bajod, nyugi. :)
2016. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges okok: Magnézium hiány, nátrium hiány, túl alacsony szénhidrát bevitel, illetve lehetnek egyéb okok de ezeket kéne megnézni előbb.
2016. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!