Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiket meg eröszakoltak hogy...

Akiket meg eröszakoltak hogy tudnak további lépni? Én nem tudok tovább lépni. Bármit amit csinálok csak az jut eszembe.

Figyelt kérdés

4 hanapja meg eröszakoltak... Azóta amire rád néze eszembe jut... Megyek az utszán és ha jön egy férfi el kezdek remegni és könnyezni... Rém álmok gyötörnek... És nem tudom hogy lehet tovább lépni? Igy hogy fogom el veszteni önszántából a szüzességem? Nagyon rossz igy :( kérlek segítsetek

14/L



2016. dec. 23. 08:13
 1/7 anonim válasza:

Elmentem pszichológushoz aki tényleg TUD segíteni,és nem a gyakorin vadásztam a tucatválaszokat,hogy "adj időt magadnak","találj hobbit" "majd jön valaki aki igazán szeret és elfeledteti veled". Ezeket magadnak is ismételgetheted,nem kell hozzá kérdés.

18/L

2016. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget szakembertől, ahogyan az első mondja. A gyakoris szintű tanácsom az, hogy kezdj el küzdősportolni, az intenzív edzés, a közösség segít valamelyest feledtetni.
2016. dec. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a rossz hogy ahol lakok csak férfi pszichológus van voltam nála de ott is remegtem és sirtam csak nem birom a férfi közel létet... Az apámtol/bátjáimtol meg iedek éjjek mikor be jön valameikük mert sikitok álmomba... :(((
2016. dec. 23. 08:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha más megoldás nincs, vannak skype-os pszichológusok is. Átutalással tudsz fizetni. Nem olyan jó, mintha személyesen járnál, de jobb, mint a semmi.

Sajnálom, hogy át kellett élned, nekem a nővérem volt hasonló helyzetben, de ő akkor 16 éve volt. :(

2016. dec. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet...
2016. dec. 23. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

"Igy hogy fogom el veszteni önszántából a szüzességem?"


Már elvesztetted nem?

2016. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ott a szó hogy ön szántambol... De mindegy!
2016. dec. 23. 11:55




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!