Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem le ezt?

Ohkwaho kérdése:

Hogyan küzdjem le ezt?

Figyelt kérdés
Màr nem is tudom milyen règóta,de olyan èrzèsem van mint ha a vilàg ès minden ami körülöttem törtènik, csak olyan mint ha egy film lenne ès èn csak nèznèm.nem tudom pontosan leírni de nagyon rossz èrzès.van amikor erõsödik is.Sok dolog kiborít de csak úgy hogy akaratlannul elkezdek sírni,most is hullik a könnyem miközben ezt írom ès nem tudom mièrt,volt egy olyan idõszak amikor estènkènt ràmjött a remegès,olyankor èdesapàmnàl voltam,õ próbàlt megnyugtatni ès az jó volt valamennyire, csak vele nem tudok beszèlni annyira mert nem velünk èl. volt olyan idõszak is amikor a torkomban èreztem egy gombócot,de nem volt ott semi ès hónapokig nem múlt,csak egyszer eltūnt,n èha visszajön de elmúlik egy-kèt nap utàn. Nem tudom kivel beszèljek,kinek mondjam el ezeket, 15 èves làny vagyok, èdesanyàm nem az a megèrtõ fajta ès csak annyit szokott mondani az ilyenekre hogy ne figyeljek rà, hiàba próbàlok nem figyelni ezekre ,egyszerūen nem megy,valaki tud valami tanàcsot adni mit tegyek?

#Rossz közèrzzet
2016. dec. 30. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagy már kimondottan gyerek, de felnőtt sem: ez az átmeneti állapot a pubertáskor.

A tünetek, amiket leírsz, nagyon jellemzőek rá. Nem vagy beteg, csak nehezebben éled meg, hogy tested-lelked változik, érzékenyebben reagálsz rá.

Sajnálom, hogy édesanyád nem nyugtatott meg, de talán egy kis vitaminpótlás nem ártana. "Dilibogyót" ne szedj, inkább sportolj, foglald el magad!

Ismétlem, nem vagy beteg, talán kissé hipochonder. Ne engedd eluralkodni magadon...

2016. dec. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!